Menu

Si Xiang

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Si Xiang

Darmowy Automat do Gier Si Xiang OnlineMaszyna do gry Si Xiang bazuje na potędze Taoizmu i jest to gra hazardowa z motywem chińskim w którą możesz zgrać na stronie Playtech. Oferuje ona 9 wygrywających linii oraz 5 bębnów.

Darmowy Automat do Gier Si Xiang Online

 

Motyw w tej maszynie do gry jest o czterech mitologicznych kreaturach, które znajdziesz w chińskiej konstelacji; są nimi Czarny Żółw, Biały Tygrys, Ptak Vermilion oraz Lazurowy Smok. Te bestie są też najwybitniejszymi i najlepiej płacącymi symbolami w rozgrywce na tym automacie. Ta gra hazardowa nie posiada żadnych bonusowych mini-gier, ani darmowych obrotów, bazuje ona bardziej na sile i potędze jaką znajdziesz w samych bestiach.

Symbole gry

W omawianej w tej maszynie do gry religii, czyli Taoizmie, można przeczytać, że są cztery symbole, które reprezentują cztery pory roku, lub też cztery główne punkty na kompasie. Zostały one nazwane w języku chińskim Si Xiang. Wśród nich znajdziesz Meng Zhang, który jest smokiem reprezentującym wschodnią część Chin, jej niebieską wodę, oraz wiosnę. Ling Guang, czyli ptak, który reprezentuje sobą czerwoną ziemię jaką znajdziesz w południowych Chinach, a także ciepło wakacji. Jian Bing, którego postacią jest tygrys, związany jest z zachodnimi pustyniami i jesienią. Żółw zwany inaczej Zhi Ming jest reprezentantem czarnej ziemi oraz zimowej pory roku. Każde z tych zwierząt zostało stworzone w tej maszynie tak, aby pokazywać sobą wielkość i dzielność, jakiej można się spodziewać po jakiejkolwiek legendarnej bestii. Ta maszyna do gry posiada również znaki z kart do gry którymi są A, K, Q, J, 10 oraz 9. Bonusowy symbol to logo tego automatu do gry.

 

No comments

Leave a Reply