Menu

Silent Samurai

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Silent Samurai

Darmowa Gra Hazardowa Silent Samurai OnlineMaszyna do gry Silent Samurai jest grą hazardową dostępną na 5 bębnach z 9 wygrywającymi liniami i możesz już teraz rozpocząć rozgrywkę na stronie Playtech. Szczycić się ona będzie motywem z epicką przygodą, która bazować będzie na osławionym japońskim wojowniku z przeszłości. Automat do gry Silent Samurai da szansę swoim graczom na wielkie wygrane, wynoszące aż do 5000x razy Twojego zakładu.

Darmowa Gra Hazardowa Silent Samurai Online

 

Warto pamiętać, że nie tylko możliwość wielkich wygranych przyciągają graczy do tej maszyny. Ta gra hazardowa posiada również bonusowe akcje, gdzie gracze mogą cieszyć się darmowymi obrotami podczas których dostępny będzie mnożnik.

Ta maszyna do gry będzie dziać się w przeszłości i da szansę swoim graczom na wygrane wraz z ikonicznymi grafikami, pochodzącymi prosto z kultury japońskiej. Schemat kolorów w tej maszynie do gry to czerwony, złoty i czarny. To da całości automatu ozdobny wygląd, niezwykle zbliżony do tradycyjnej japońskiej architektury Shinto.

Symbole gry

W tej maszynie do gry zobaczysz symbole z kart i zostały one stworzone w taki sposób, aby przypominać kaligrafię japońską. Innymi symbolami jakie zobaczysz w tej grze hazardowej są złota statuetka, gwiazdka do rzucania zwana shuriken, stara moneta jena, wijący się smok który będzie działać w rozgrywce jako dziki znak oraz przepiękna gejsza z kwiatem, która jest symbolem bonusowym. Ikona cichego samuraja jest bonusowym znakiem, będzie on trzymać w rękach swój miecz, przygotowując się do zadawania śmiertelnych ciosów.

Zakład za linię może zostać ustawiony od 0.01 kredytu aż do 5 kredytów. Gracz będzie mógł zapłacić również 10 monet za każdą aktywną wygrywającą linię. Da to możliwości dla tych, którzy przepadają za dużymi zakładami, na postawienie zakładu wartego co najmniej 450 kredytów.

No comments

Leave a Reply