Menu

Silent Samurai Jackpot

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Silent Samurai Jackpot

Maszyna do Gier Silent Samurai Jackpot Online Za DarmoMaszyna do gry Silent Samurai Jackpor jest grą hazardową, która oferuje 9 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Jest ona dostępna na stronie Playtech.

Maszyna do Gier Silent Samurai Jackpot Online Za Darmo

 

Bonusowy symbol w tej maszynie do gry nie będzie aktywować się tylko i wyłącznie na aktywnych wygrywających liniach. Jeśli uda Ci się zdobyć trzy lub nawet więcej bonusowym symboli na bębnach, wtedy wygrana którą zdobędziesz będzie przemnożona przez całkowity zakład i dodana do wygranej.

Jeśli bonusowy symbol znajdzie się na pierwszym oraz ostatnim bębnie, na ekranie maszyny pojawi się bonusowa runda. Gracz dostanie wtedy nagrodę, która warta będzie 5x razy jego całkowitego zakładu. Bonus będzie zapewniać również darmowe obroty oraz mnożnik wygranych na czas trwania rundy darmowych obrotów. Darmowe obroty będą pokazane od razu, kiedy skończy się runda bonusowa. Podczas rozgrywania bonusowej rundy, będziesz mógł wybrać jeden wśród symboli nindża, które pomogą Ci w ataku. Niektóre nindża mogą nagrodzić Cię darmowymi obrotami, a inne mnożnikami. Jest tutaj magiczny nindża który będzie wybierać wygrywających nindża w mgnieniu oka. Jeśli wybierzesz złego nindżę, bonusowa runda od razu się skończy, a Ty zostaniesz nagrodzony tylko jednym darmowym obrotem.

Główna wygrana gry

Główna wygrana smoka jest progresującą główna wygraną która będzie zawierać 4 poziomy. Główne wygrane są akumulowane przez wszystkich innych graczy, którzy będą grać w tą samą grę. Główna nagroda jest aktywowana losowo i może stać się nagrodą kogokolwiek, niezależnie od tego, jaką wartość ma jego zakład. Jednakże, jeśli postawisz większy zakład, będziesz mieć dużo większe szanse na zdobycie tej głównej nagrody. Kiedy już aktywujesz rundę głównej wygranej, będziesz musiał wybrać 3 symbole które są pewnego koloru w 10 podanych pozycjach. Każdy kolor będzie mieć przypisaną inną wartość głównej wygranej.

No comments

Leave a Reply