Menu

Streak of Luck

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Streak of Luck

Darmowa Gra Hazardowa Streak of Luck OnlineMaszyna do gry Streak of Luck jest grą hazardową, którą możesz znaleźć na stronie Playtech. Oferuje ona aż 50 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Ten automat do gry posiada niesamowitą progresującą główną wygraną z zabawną grafiką. Ta maszyna jest fajna w rozgrywce i otworzy dla Ciebie zupełnie nowy wymiar rozrywki. Motyw tej gry obracać się będzie wokół szczęśliwych amuletów i jest to proste dla nowych graczy, którzy chcieliby ustalać zasady gry.

Darmowa Gra Hazardowa Streak of Luck Online

 

Ikony w tej maszynie do gry to chińskie monety, Pani Szczęścia we własnej osobie, końska podkowa, czterolistna koniczyna oraz karta. Jeśli chodzi o jej design, ten automat do gry będzie trzymać się podstaw i z pewnością spodoba się to wielu graczom.

Specjalne cechy gry

Ta maszyna do gry cechuje się masywną główną wygraną, która sprawia, że jest to najlepsza gra dla wielu ludzi. Jednakże, aby wygrać główną nagrodę, będziesz musiał postawić największy możliwy zakład. Innymi opcjami w tej grze hazardowej są funkcja Auto Play, czyli automatycznej rozgrywki, tryb Turbo, licznik szczęśliwego Jackpotu. Pani Szczęścia jest dzikim znakiem tej gry hazardowej, znajdziesz tu również kostkę do gry, która jest znakiem bonusowym.

Za zdobycie 3 ze szczęśliwych siódemek, zostaniesz nagrodzony mnożnikiem 200x razy oryginalnej kwoty. To z pewnością wesprze Twój balans konta. Podczas darmowych obrotów, Twoja szansa na wygraną może zostać zwiększona za pomocą trzech dodatkowych dzikich symboli. Wygrana podczas darmowych obrotów zostanie podwojona.

Zakład jest dostępny między 0.01 aż do 0.40 dolarów. Ta maszyna do gry może zostać włączona na różnych urządzeniach, wśród nich urządzenia przenośne takie jak iPad czy iPhone. Aby wygrać główną nagrodę, powinieneś wygrać aż do 10 razy pod rząd.

No comments

Leave a Reply