Menu

Sherlock Mystery

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Sherlock Mystery

Maszyna do Gier Sherlock Mystery Online Za DarmoMaszynę do gry Sherlock Mystery znajdziesz na stronie dewelopera Playtech i bazuje ona na historiach znanego pisarza, Arthura Conana Doyle, które opowiadają o dwójce bohaterów, Doktorze Watsonie, oraz sławnym na cały świat Sherlocku Holmesie, którzy zajmowali się rozwiązywaniem zagadek w 19stym wieku.

Maszyna do Gier Sherlock Mystery Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry jest typową grą hazardową; bazuje ona na 20 wygrywających liniach oraz 5 bębnach. Ty jesteś tym, który będzie musiał zadecydować o ilości wygrywających linii z jakimi chcesz rozpocząć rozgrywkę. Możesz zdecydować o aktywowaniu od jednej do dwudziestu linii. Jak wielki będzie Twój zakład będzie zależeć od aktywnych linii, zakład za linię waha się od 0.01 aż do 100 za każdą linię. Oznacza to, że całkowity zakład znajduje się między 0.20 dolarów aż do 2000 dolarów.

Wśród różnych opcji w tej maszynie do gry znajdziesz funkcję automatycznej rozgrywki, która sprawi, że rozgrywka stanie się łatwiejsza i nie będziesz musiał manualnie obracać bębnami przez jakiś czas. Ten automat do gry oferuje również pauzę, kiedy aktywujesz bonusową opcję. Gracze, którym nie chce się czekać na mozolne zatrzymywanie się obrotów mogą skorzystać z funkcji tej maszyny, która nazywa się Turbo. Funkcja ta ograniczy animację obrotu i będzie natychmiast oferować wyniki.

Symbole gry

Ta maszyna do gry cechuje się podstawowymi symbolami, jak i również postaciami które znajdziesz w seriach książek z Sherlockiem Holmesem. Wśród symboli z którymi gracz będzie mieć do czynienia znajdą się znaki z kart do gry od Asa do 10. Specjalne znaki w tej maszynie do gry zawierać będą miejsce zamieszkania Sherlocka Holmesa, czyli 221b, Baker Street. Jest to również bonusowy symbol tego automatu do gry, znajdziesz też nożyk do listów, naładowaną nabojami broń, powiększające szkło z napisem BONUS. Jest tutaj również profesor James Moriarty, który jest dzikim znakiem, jak i ikona samego Sherlocka Holmesa.

No comments

Leave a Reply