Menu

Monty Pythons Life of Brian

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Monty Pythons Life of Brian

Darmowy Automat do Gier Monty Pythons Life of Brian OnlineMaszyna do gry Monty Python’s Life of Brian jest grą hazardową, która bazuje na satyrze religijnej komedii. Jest ona zabawna i posiada wiele bonusów jakimi może cieszyć się gracz. Kiedy rozpoczniesz już rozgrywkę, będziesz mógł nacieszyć się śmieszną historią na podstawie której stworzono tą maszynę.

Darmowy Automat do Gier Monty Pythons Life of Brian Online

 

Ta maszyna do gry oferuje 30 stałych wygrywających linii oraz 5 bębnów. Logo tej gry hazardowej jest dzikim znakiem, a także oferuje największe wypłaty. Kiedy przegrasz obrót, wtedy Brian spadnie na ekran, na bębny i zostanie złapany przez statek kosmiczny kosmitów. Ilość symboli jaka może stać się dzika oraz bębny przejdą wtedy do ponownego obrotu. Możesz zdobyć 3 bonusowe symbole świątyni na bębnach 1, 3 lub 5 jeśli chciałbyś aktywować którykolwiek z 4 dostępnych bonusów. Możesz wybrać z którą postacią chcesz grać lub narysować graffiti na ścianach aby zdobyć mnożnik oraz nagrody pieniężne. Ta maszyna do gry będzie oferować 3 różne mini-gry, które mogą zostać aktywowane przez darmowe obroty lub regularne symbole, albo wtedy, kiedy skończy się bonusowy symbol. Innymi specjalnymi cechami w tej grze hazardowej jest Stopa Boga, Bonus Świętego Przedmiotu oraz Przysięgnij Swą Wierność, oferujące główną wygraną.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry zawierają Briana, który wart jest aż 1000x razy zakładu za zdobycie 5 z nich, logo gry które warte jest 1000, oraz mama Briana, która warta jest 500, Poncjusz oferujący 300, centurion, który oferuje wygraną 200, Mr. Cheeky zdobycie którego daje 150 oraz strażnik więzienny dający 100. Pięć kart A daje 50, K oferuje aż 40, Q warte jest 30, a J tylko 20. Bonusowym symbolem w tej maszynie do gry jest symbol trzech krzyży; świątynia jest bonusowym symbolem, podczas gry logo gry jest dzikim znakiem.

No comments

Leave a Reply