Menu

Esmeralda

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Esmeralda

Darmowy Automat do Gier Esmeralda OnlineMaszyna do gry Esmeralda jest grą hazardową, która bazuje na kobiecie o ognistych włosach. Jest ona dostępna na stronie Playtech, oferuje 25 wygrywających linii, 3 rzędy oraz 5 bębnów. Wygrywające linie są możliwe do dopasowania.

Darmowy Automat do Gier Esmeralda Online

 

Motyw tej gry hazardowej to latynoski romans i gracze powinni spodziewać się zobaczyć sporą ilość specjalnych cech takich jak rundy darmowych obrotów czy dzikie symbole. Główna wygrana w tej grze hazardowej jest aktywowana za zdobycie pięciu symboli Esmeraldy. Kiedy pięć symboli ustawi się w kombinację na aktywnej wygrywającej linii, wtedy dostaniesz 15000x razy Twojego zakładu. Ponieważ największy zakład, jaki może postawić gracz wynosi 1 funt, to największa nagroda jaką można zdobyć warta jest 15000 funtów.

Symbole gry

Róża jest symbolem bonusowym w tej maszynie do gry i oferuje ona darmowe obroty w ilości aż do 70. Kiedy symbol ten pojawi się wraz z dzikim znakiem na bębnach, zapewni on jeszcze większą wygraną. Jest tutaj funkcja hazardu, która będzie pojawiać się po każdej wygranej. Wraz z tą funkcją, gracz będzie mógł wybrać, czy chce spróbować podwoić swoją wygraną, czy też zachować ją taką, jaka jest. Esmeralda jest dzikim znakiem tej maszyny do gry. Będzie ona mogła zastąpić inne symbole w grze z wyjątkiem bonusowego znaku. Zapewnia ona również największą nagrodę za zdobycie pięciu z nich.

Symbole w tej maszynie do gry bazują głównie na Esmeraldzie. Są to regularne symbole i posiadają one cechy lub przedmioty związane z jej życiem. Wśród nich zobaczysz też kilka prezentów jakie mogła dostać od starających się o nią. Symbole te zawierają chłopaka i zdobycie pięciu z nich zapewnia wygraną 1000x razy Twojego zakładu.

No comments

Leave a Reply