Menu

Cat Queen

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Cat Queen

Darmowa Gra Hazardowa Cat Queen OnlineMaszyna do gry Cat Queen jest grą hazardową, która bazuje na motywie Starożytnego Egiptu, oferuje 40 wygrywających linii, 5 bębnów oraz maksymalną wygraną wynoszącą 1000 monet. Dzikim znakiem jest sama Królowa Kotów, a bonusowym symbolem jest piramida. Można rozpocząć na niej rozgrywkę na stronie Playtech. Wygrywające linie tej gry mogą zostać dopasowane.

Darmowa Gra Hazardowa Cat Queen Online

 

Po zdobyciu wygranej pojawi się bonusowa gra i możesz kliknąć na nią, aby podwoić swoją wygraną. Na ekranie pojawi się pięć pokerowych kart i tylko jedna z kart się pokaże. Twoim zadaniem jest wybór karty, której wartość będzie większa niż wartość karty dealera.

Symbole gry

Możesz spodziewać się zobaczyć wiele symboli na bębnach. Jest tutaj faraon który również jest wartościowym symbolem, zaraz po królowej, sokół Horusa, skarabeusz, oko Horusa oraz krzyż Ankh; będziesz mógł zobaczyć też Setha oraz Bastet.

Jeśli chodzi o limit zakładu, minimalny zakład jaki możesz postawić w tej maszynie do gry to 0.01, podczas gdy maksymalny zakład wynosi 20 monet. Jeśli wszystkie wygrywające linie zostały aktywowane, wtedy minimalny zakład wynosić będzie 0.40, a maksymalny aż 800 monet. Z dużą ilością wygrywających linii będzie łatwiej zdobywać regularnie mniejsze wygrane.

Jeśli uda Ci się trafić na 3 znaki piramidy, które działają jako bonusowe symbole, wtedy zostaniesz nagrodzony aż 15 darmowymi obrotami. Wraz z tymi darmowymi obrotami nie będzie żadnych limitów. Jeśli dostaniesz 15 darmowych obrotów, będziesz mógł łatwo ponownie aktywować ponowne obroty za każdym razem, kiedy uda Ci się zdobyć 3 znaki piramidy lub więcej podczas trwania rundy.

No comments

Leave a Reply