Menu

The Riches of Don Quixote

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

The Riches of Don Quixote

Darmowa Gra Hazardowa The Riches of Don Quixote OnlineMaszyna do gry The Riches of Don Quixote jest grą hazardową, która oferuje 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Wszystkie z linii są aktywowane od samego początku. Gracz będzie mógł postawić zakład od 1 centa aż do 10 euro za każdą z linii. Oznacza to, że minimum jakie gracz musi postawić to 25 centów, aż do maksymalnego zakładu 25 euro.

Darmowa Gra Hazardowa The Riches of Don Quixote Online

 

Symbole w tej maszynie do gry będą bazować na Dulcynei Del Toboso, Sancho Pansie oraz Don Kiszocie. Są tutaj również naprawdę piękne ikony z kart do gry, które zostały udekorowane obrazkami i kwiatami. Litery z tarczą spadną jedna na drugą w parach i zwiększą szanse na wygraną kombinację. Specjalnymi symbolami w tej maszynie jest między innymi dziki znak, który jest młynem z wiatrakiem z którym walczył Don Kiszot, a bonusowym symbolem jest prastara księga. Dziki znak będzie mógł zastąpić inne symbole na ekranie w celu stworzenia wygrywającej kombinacji, jednak nie może stać się bonusowym. Bonusowy symbol będzie zapewniać wypłatę na ekranie. Jak wielka wygrana to będzie, będzie zależeć od tego jak duży był postawiony zakład. Zdobycie trzech lub więcej bonusowych znaków aktywuje darmowe obroty. Podczas darmowych obrotów, wartość zakładu będzie traktowana tak samo, nawet jeśli nie będziesz musiał nic płacić. Jest tutaj dodatkowy dziki znak który będzie pojawiać się na trzecim bębnie i z każdym obrotem będzie aktywować się dla Ciebie mnożnik.

Jak wielki zakład chciałby postawić gracz można ustawić w specjalnym okienku, które znajdziesz na panelu kontrolnym. Innymi funkcjami w tej maszynie do gry jest tryb Turbo oraz opcja automatycznej rozgrywki.

 

No comments

Leave a Reply