Menu

Lagertha

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Lagertha

Maszyna do Gier Lagertha Online Za DarmoMaszyna do gry Lagherta jest o pół-mitycznej postaci znanej jako wojowniczka Wikingów i kontrolowała ona teren, który teraz znany jest jako Norwegia. Jest ona przepotężną postacią, która pojawia się jako podstawa dla wielu różnych historii, a teraz stała się jedną z głównych postaci w popularnym serialu telewizyjnym, Wikingowie. Od teraz, ta maszyna dostępna jest na stronie Fugaso.

Maszyna do Gier Lagertha Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry oferuje imponujące wygrane pieniężne z darmowymi obrotami. Lagherta może przyciągać do siebie różnych graczy z dobrych powodów.

Maszyna do gry Lagherta posiada prostą grafikę, a akcja będzie dziać się na statku Wikingów, który wybiera się na kolejne łupienie i plądrowanie. Przyciski komend oraz bębny będą rywalizować o zdobycie miejsca na stosie beczek z piwem i między różnymi broniami.

Wygląd tej maszyny do gry jest w pewien sposób kreskówkowy i prosty; jednakże, efekty dźwiękowe oraz animacje mają wystarczającą ilość charakteru aby pomóc Ci dowiedzieć się czegoś na temat średniowiecznej Skandynawii oraz jej atmosfery.

Jak grać?

Jest to możliwe aby rozpocząć zakład od 0.40 aż do 100 kredytów za każdy obrót. Ustawienie to może zostać bardzo łatwo zmienione. Tylko za pomocą kliknięcia na przyciski oraz na pasku komend, parametry te mogą zostać dopasowane na tych 5 bębnach. Po wyborze tych ustawień, jakie będą Ci pasować, będziesz mógł ustawić w pasku komend opcję automatycznych obrotów. Po wygranej, będziesz mieć również szansę na mini-grę hazardową, gdzie stawiasz swoją wygraną w grze Wybierz i Wygraj, która jest zupełnie opcjonalna. Podstawowa rozgrywka może zapewnić Ci wygraną wynoszącą aż 1000x razy za pomocą zdobycia głównej wygranej tej maszyny do gry.

No comments

Leave a Reply