Menu

Cosa Nostra

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

User Rating: Be the first one !

Game Details

Cosa Nostra

Darmowy Automat do Gier Cosa Nostra OnlineMaszyna do gry Costa Nostra jest nowym terminem, który używany jest w opisywaniu sycylijskiej mafii. Jest to syndykat kryminalny, który znajdziesz w samym sercu Italii. Costa Nostra zawiera wiele rodzin i każda z nich posiada swoje własne terytorium.

Darmowy Automat do Gier Cosa Nostra Online

 

Od 1800, możesz zobaczyć wiele różnych filmów które zostały stworzone na ten temat i teraz, jest on dostępny w tej grze hazardowej na stronie Fugaso. Ta maszyna do gry oferuje 20 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Zakład może zostać zmieniony od 0.40 aż do 100. Będziesz mógł skorzystać ze swoich umiejętności w celu bronienia kryminalnych aktywności i będziesz mógł wygrać ponad 20,000. Ten automat do gry cechuje się darmowymi obrotami, bonusowymi znakami i dzikimi symbolami, wraz z barwą potencjalnych wypłat.

Costa Nostra to wideo maszyna do gry która dobrze wpasowuje się w motyw z mafią. Postacie na bębnach będą wyglądać jak aktorzy, którzy grali w wielkich filmach o mafii, tacy jak Robert De Niro. Bębny w tej maszynie do gry zostały ustawione we włoskiej restauracji, a większość filmów bazuje na niezwykłej włoskiej kuchni, a także na kryminalnych działalnościach i brutalności.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry to stosy monet, wysokie kapelusze, kije baseballowe, kastety, złote pistolety, zwolennik mafii oraz boss mafii. Są tutaj również litery C, O, S oraz A i wszystkie z nich mają na sobie włoskie detale. Panel kontrolny znajdziesz u dołu ekranu tej maszyny do gry i jest to miejsce, gdzie będziesz mógł aktywować zarówno funkcję Autoplay, czyli automatyczną rozgrywkę, jak i będziesz mógł zobaczyć tabelę wypłat. Będziesz mógł tam też ustawić swój zakład, który będzie pasować do Twojego budżetu.

No comments

Leave a Reply