Menu

The Giant

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

User Rating: Be the first one !

Game Details

The Giant

Darmowa Gra Hazardowa The Giant OnlineMaszyna do gry The Giant jest grą hazardową, którą znajdziesz na stronie Fugaso i cechuje się ona 5 bębnami. Wraz z gigantycznym dzikim znakiem, który będzie mógł aktywować ponowne obroty, gracze będą mogli zdobyć nagrody, jako że ta gra hazardowa jest znana ze swojej średniej zmienności.

Darmowa Gra Hazardowa The Giant Online

 

Ta maszyna do gry bazuje na klasycznej powieści o Jasiu i Magicznej Fasoli. Historia ta jest o małym i biednym chłopcu, który nazywa się Jaś, któremu udało się zdobyć Magiczne Fasolki i dzięki nim dostał się do wielkiego bogactwa. Symbole w tej grze hazardowej bazują na klasycznej historii z folkloru, zobaczysz takie znaki jak zaczarowane statuy starożytnych wojowników, skrzynie, które po brzegi wypełnione są skarbami, magiczne wróżki oraz mówiące drzewa. Jest tutaj również przyjazny gigant, który będzie obserwować akcję na bębnach.

Idea za motywem w tej maszynie do gry to kradzież od giganta. Właśnie to powinien zrobić obracający w tej maszynie do gry. Aby zdobyć wygrane, gracz będzie musiał obracać bębnami i liczyć na to, że uda mu się trafić na pasujące trzy lub więcej symbole, które pojawią się na aktywnej wygrywającej linii. Pożądanym symbolem w tej maszynie do gry jest skrzynia skarbów i może on zapewnić wygraną aż 250x razy. Aby rozpocząć rozgrywkę, gracz będzie musiał wybrać zakład od 0.10 kredytów aż do 100 kredytów.

Gigant jest rozwijającym się dzikim znakiem, który można znaleźć na pozycji 2, 3 oraz 4. Oznacza to, że jest to możliwe aby zgarnąć wielkie wygrane, które mogą być aktywowane na różnych wygrywających liniach, dzięki akumulowanej wypłacie.

No comments

Leave a Reply