Menu

Carousel

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Carousel

Maszyna do Gier Carousel Online Za DarmoMaszyna do gry Carousel jest grą hazardową, która bazuje głównie na wesołym miasteczku. Zobaczysz tutaj jasne światełka i słodko pachnące przekąski. Wielu ludzi, którzy wybierają się na przechadzkę po wesołym miasteczku z pewnością będzie czuć się niekomfortowo przez klaunów. Jednakże, w tej maszynie do gry, którą znajdziesz na stronie internetowej Fugaso, nie ma takiego strachu. Klaun ten jest dobrą osobą, która będzie życzyć Ci tylko i wyłącznie najlepszej zabawy i rozrywki, działa także jako dziki znak i będzie pomagać Ci stworzyć wielkie wygrywające kombinacje. Deweloperzy z Fugaso zrobili wszystko co mogli, aby przejść samych siebie podczas tworzenia tej gry hazardowej, dzięki czemu różni się ona znacząco od reszty gier.

Maszyna do Gier Carousel Online Za Darmo

 

Podczas rozgrywki będziesz mieć szansę na zdobycie wygranych na 720 różnych sposobów i są tutaj też darmowe obroty oraz dzikie znaki, które razem pomogą Ci zdobyć nagrody, a także nieprogresującą główną nagrodę, która wynosi aż 90,000.

Bębny w tej maszynie do gry są w ilości 5 i są one inne od tych, jakie mogłeś widzieć wcześniej. Pierwszy bęben posiada na sobie trzy ikony, drugi ma 4 ikony, trzeci bęben ma na sobie aż 5 ikon, czwarty ponownie ma 4 ikony, a piąty, tak jak pierwszy, ma tych ikon 3. Zakłady w tej grze hazardowej zaczynają się od 0.20 i idą aż o 30. Panel kontrolny znajdziesz u dołu ekranu, pod bębnami, pomoże Ci on ustawić zakład oraz rozpocząć rozgrywkę z opcją Autoplay, czyli automatycznej rozgrywki.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry zawierają trefla, pik, kier i karo, watę cukrową, lizaki, karuzelę, kubełek popcornu, słonia oraz renifera, konia i lwa. Największą nagrodę oferować będzie symbol karuzeli, a po nim najwyżej płatnym symbolem jest kubełek z popcornem.

No comments

Leave a Reply