Menu

Jin Qian Wa

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Jin Qian Wa

Darmowy Automat do Gier Jin Qian Wa OnlineMaszyna do gry Jin Qian Wa jest grą hazardową, którą możesz wypróbować na stronie Playtech. Jest ona inspirowana ekscytującą kulturą prosto z Chin. Bazuje ona na 40 wygrywających liniach oraz 5 bębnach. Ta gra cechuje się bonusowymi ikonami, darmowymi obrotami oraz dzikimi symbolami.

Darmowy Automat do Gier Jin Qian Wa Online

 

Motyw w tej maszynie do gry ma na celu pokazać Ci chińską kulturę. Playtech stworzył sporo innych maszyn do gier z motywem Chin co oznacza, że powinieneś niejako być już zaznajomiony z tym tematem. Znajdziesz tutaj żabę, która w buzi ma piękny czerwony rubin, kremowo-białego słonia, zielonego smoka oraz inne symbole, które z pewnością skojarzą Ci się z Dalekim Wschodem. Innymi symbolami są chińskie znaki, wysokie wartości z kart do gry na których zobaczysz chiński styl pisma, oraz białe i czarne symbole Yin i Yang. Najwyżej opłacanym symbolem jest złota żaba, a zaraz za nią Yin i Yang.

Aby rozpocząć rozgrywkę, powinieneś zacząć od zadecydowania o tym, jak wielki powinien być Twój zakład za każdy obrót. Ten automat do gry posiada 40 wygrywających linii i możesz w nim wybrać taką ilość linii jaka będzie pasować Twojemu stylowi rozgrywki. Możesz również zmienić swój zakład za obrót za pomocą kliknięcia na przycisk plusa i minusa, które znajdziesz u dołu ekranu maszyny. Minimalny zakład w tej grze hazardowej z jakim możesz rozpocząć rozgrywkę wynosi 0.01 podczas gdy maksymalny to aż 50 dolarów. Oznacza to, że minimalny zakład wynosić będzie 0.01, podczas gdy maksymalny zakład to aż 2,000 dolarów. Ten zasięg zakładu jaki oferuje ta maszyna do gry sprawi, że jest ona idealną opcją dla każdego gracza, niezależnie od tego, jak głęboką ma on kieszeń.

No comments

Leave a Reply