Menu

Irish Luck Playtech

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Irish Luck Playtech

Darmowa Gra Hazardowa Irish Luck Playtech OnlineMaszyna do gry Irish Luck jest grą hazardową, która bazuje na 30 wygrywających liniach oraz 5 bębnach. Posiada ona pewną ilość zielonych symboli, a główna nagroda będzie wynosić aż do 10,000 błyszczących monet. Możesz rozpocząć rozgrywkę na tym automacie na stronie Playtech.

Darmowa Gra Hazardowa Irish Luck Playtech Online

 

Ta maszyna do gry wygląda naprawdę kusząco, prezentuje się ona w jasnych kolorach i posiada niemalże wszystkie cechy, jakie powinna posiadać wysokiej klasy, nowoczesna wideo gra hazardowa. Jest ona dostępna z układem 5×3 i każdy z bębnów posiada swoją własną oddzielną złotą linkę, która odseparowuje je od innych gier. Złoto-zielony tytuł znajdziesz umiejscowiony ponad bębnami, jest tutaj też złota koniczyna, która została wepchnięta między każdym słowem.

U dołu ekranu będziesz mógł zaobserwować takie przyciski jak Info, Auto Start, Line, Bet per Lines oraz Gamble – czyli przycisk informacji, automatycznego startu rozgrywki, zakładu za linię oraz hazardu. Nie chciałbyś się przyzwyczaić do sterowania przed rozpoczęciem rozgrywki, a nawet jeśli, to zapewne nie zabierze to zbyt dużo czasu.

Maszyna do gry Irish Luck będzie oferować sobą elastyczność jeśli chodzi o wartość monety. Może ona wahać się między 0.01 aż do 5. Co najmniej dziesięć monet może zostać postawione z każdym dniem. Zakład za linię oraz całkowity zakład jest pokazany zaraz po postawieniu ich. Jednakże, powinieneś pamiętać o tym, żeby stawiać zakład który będzie pasować najlepiej do stylu Twojej rozgrywki i nie powinieneś stawiać takiego zakładu, którego nie możesz sobie pozwolić stracić.

Symbole gry

Jest to bardzo łatwe, aby zacząć rozgrywkę na tej maszynie do gry. Powinieneś szukać pasujących, wygrywających kombinacji symboli na aktywnych wygrywających liniach, zaczynając od lewej strony ekranu i idąc do prawej. Symbole jakie zobaczysz w tym automacie do gry zawierają od Asa do 9, pierścionek z miłosnym serduszkiem, harfę, torbę wypełnioną po brzegi złotem, szczęśliwą końską podkowę, celtycki węzeł oraz koniczynkę.

No comments

Leave a Reply