Menu

The Love Boat

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

The Love Boat

Darmowa Gra Hazardowa The Love Boat OnlineMaszyna do gry The Love Boat jest grą hazardową, która posiada podchwytliwy motyw i jest ona dostępna na stronie Playtech. Ten automat do gry cechuje się 5 bębnami wraz z 25 wygrywającymi liniami.

Darmowa Gra Hazardowa The Love Boat Online

 

Ta maszyna będzie opowiadać o paczce pięciu ludzi, którzy pomagają innym zakochać się, lub pomagają tym, którzy już dawno przestali kochać, przypomnieć sobie te wszystkie powody dla których kogoś pokochali na początku i ponownie sprawić, że ich miłość zapłonie mocnym ogniem.

Dobrą wiadomością jest to, że kiedy uda Ci się zobaczyć jedną osobę z ekipy, będziesz mieć też szansę na wygraną wielkiej kasy. Na samej górze znajdziesz kapitana Stubbinga, który warty jest aż 1000 monet, następnie Adam Bricka, miłosny doktor, który oferować będzie 400 monet, oraz dyrektor kursu, Julie McCoy, która warta jest 300 monet. Jest też sympatyczny barman, którego nazywają Isaac Washington i zapewnia on wygraną 200 monet, podczas gdy Gopher lub Burl Smith jest warty 150 monet.

Specjalne symbole gry

Za zdobycie bonusowego symbolu Miłosnej Łodzi, będziesz mógł cieszyć się wygraną wielu różnych nagród na nowo. Za zdobycie 3 z nich, dostaniesz 10 darmowych symboli. Kiedy tylko pojawi się ikona, będziesz mógł dostać kolejne darmowe obroty, lub też bonus zamrożonych dzikich znaków.

Dziki znak Miłosnej Łódki otworzy dla Ciebie główną nagrodę aż 5000 monet za zdobycie 5 z nich na bębnach. Kiedy będą osobno, dzikie znaki mogą zastąpić inne symbole, jeśli tylko uda im się stworzyć wygrywającą kombinację. Ta maszyna do gry oferuje też kolejny bonusowy symbol, a zdobycie go na pierwszym, trzecim lub piątym bębnie, aktywuje dla Ciebie bonus Match-Up, gdzie będziesz mógł wygrać pieniądze za pomocą łączenia kobiet i mężczyzn.

No comments

Leave a Reply