Menu

Top Gun

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Top Gun

Darmowa Gra Hazardowa Top Gun OnlineMaszyna do gry Top Gun jest grą hazardową dostępną na Playtech i powinieneś spodziewać się całkowicie odlecieć, kiedy rozpoczniesz rozgrywkę. Ten automat do gry bazuje na filmie pod tą samą nazwą i oferuje on ponad 243 drogi do wygranej na jego 5 bębnach.

Darmowa Gra Hazardowa Top Gun Online

 

Możesz spodziewać się zobaczysz wszystkie postacie jakie widziałeś w filmie takie jak Stinger, Jester, Charlie, Iceman oraz Goose. Innymi są okulary oraz kurtka pilota myśliwca. Są tutaj też symbole z kart do gry, którymi są Dama, Walet, Król oraz As. Głównym symbolem w tej maszynie do gry jest Charlie, który będzie zapewniać wygraną aż do 1,000 monet.

Specjalne symbole gry

Logo tej maszyny do gry jest dzikim znakiem i za zdobycie pięciu z nich, zostaniesz nagrodzony 1,500 monetami. Może on zastąpić inne symbole, jednak z wyjątkiem bonusowego. Bonusowy znak to symbol myśliwca i za zdobycie ich na 1, 3 oraz 5 bębnie aktywuje dla Ciebie rundę darmowej mini-gry, która nazywa się Danger Zone. Dostaniesz osiem darmowych gier i jeśli uda Ci się zdobyć dziki znak walki samolotów, Twoje szanse na wygraną stanowczo wzrosną.

Dziki znak walki samolotów może zostać aktywowany za każdy obrót i będzie on nagradzać sporymi wygranymi. Wraz z tym dzikim symbolem będziesz mógł aktywować myśliwiec, który przyleci na ekran i zacznie strzelać pociskami w stronę bębnów. Każdy z symboli który został trafiony zmieni się w dziki symbol i aż do 15 symboli może zostać zamienionych w ten sposób. Jeśli masz więcej niż jeden dziki znak na ekranie, powinieneś spodziewać się dostać zwiększoną szansę na większe wygrane.

No comments

Leave a Reply