Menu

Top Trumps Celebs

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Top Trumps Celebs

Darmowy Automat do Gier Top Trumps Celebs OnlineMaszyna do gry Top Trump Celebs jest grą hazardową dostępną na stronie Playtech i nie jest taka, jak inne gry które możesz znaleźć online. Jest to połączenie kultury celebrytów, maszyn do gry online i klasycznych gier karcianych.

Darmowy Automat do Gier Top Trumps Celebs Online

 

Na ekranie tej maszyny do gry zobaczysz, że bębny zabrały większą jego część i każdy symbol, jaki się na nich pojawi, jest najwyższej jakości z niezwykłymi detalami. Numery i litery posiadają szczegółową czcionkę, która dodawać będzie dawkę sprytu i smaku tej grze hazardowej.

Interfejs tego automatu do gry jest bardzo czysty i zorganizowany. Będzie on dawać władzę w ręce gracza. Interfejs użytkownika znajdziesz u dołu ekranu gry i jest tam wykaz, na którym zobaczysz wygrane, całkowity zakład, zakład za linię, wygrywające linie oraz przycisk obrotu.

Symbole gry

To co jest specjalne w tej maszynie do gry, to fakt, iż możesz w niej zmieniać symbole z którymi będziesz chciał zacząć rozgrywkę. Po naciśnięciu przycisku Info, będziesz mógł zobaczyć wszystkich celebrytów i ich wartość na bębnach. Ilość gwiazd wśród których będziesz mógł wybierać zawiera Kate Moss, Seana Connery, Britney Spears, Johnny’ego Deepa, Madonnę, Willa Smitha, Brada Pitta, Elvisa Presleya, Liz Harley, Beyonce oraz Nicolasa Cage’a. Wśród symboli które sam wybierzesz, będziesz mógł również wytypować ten symbol, który będzie działać jako dziki znak.

Ta maszyna do gry cechuje się również bonusowym znakiem i zdobycie trzech z nich aktywuje dla Ciebie darmowe obroty, które będą oferować dzikie znaki dołączone do nich. Jeśli uda Ci się zdobyć wygraną podczas trwania rundy darmowych obrotów, wtedy wygrana jaką zdobędziesz będzie pomnożona przez cztery.

No comments

Leave a Reply