Menu

True Love

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

True Love

Maszyna do Gier True Love Online Za DarmoMaszyna do gry True Love jest grą hazardową, która bazuje na romantycznym przeznaczeniu, losie oraz kupidynie i jest ona dostępna na stronie Playtech. Kiedy gra już się załaduje, pokaże Ci ona jako wstęp dziewczynę, która ma na sobie różową sukienkę i jest też kupidyn, który będzie strzelać strzałami miłości po jej bokach.

Maszyna do Gier True Love Online Za Darmo

 

Różowy kolor będzie pojawiać się też na głównym ekranie. Ta maszyna do gry nie posiada żadnego obrazka w tle, a tylko małe różowe serduszka w odcieniu różu. Wygrywające linie w tej grze hazardowej również są w różowe serduszka.

Ta maszyna do gry cechuje się 15 wygrywającymi liniami oraz 5 bębnami. Większość przycisków potrzebnych do rozgrywki, które znajdują się na ekranie również jest w kolorze różowym, ale znajdą się też inne z innymi kolorami.

Wygrywające linie mogą zostać ustawione między 1 aż do 15 wygrywających linii, a zakład może wynosić od 1 funta aż do 10. Wszystko jest łatwe do zmiany, a za pomocą przycisku Bet Max, możesz szybko ustawić swój zakład na maksymalną wartość, która wynosi 750 funtów. Funkcja automatycznego obrotu może zostać ustawiona na 99 obrotów.

Symbole gry

Regularne symbole zawierają skrzypce, gołębia, czekoladę, pierścionek zaręczynowy oraz różową różę. Ta maszyna do gry cechuje się również zwykłymi znakami z kart do gry takimi jak 9, 10, Walet, Dama, Król oraz As. Za zdobycie pięciu symboli kupidyna, zostaniesz nagrodzony wygraną 10,000 monet. Bonusowy znak w tej grze hazardowej to blond dziewczyna o niebieskich oczach, która będzie aktywować dla Ciebie 15 rund darmowych obrotów wraz z mnożnikiem 3x razy. Za zdobycie 5 z nich, dostaniesz też 500 kredytów. Po każdej wygranej, będziesz miał szansę na zwiększenie wygranej za pomocą funkcji hazardu, jeśli uda Ci się wybrać większą kartę niż ta, którą masz. Możesz założyć całą wygraną, jej połowę, lub wcale jej nie ryzykować.

No comments

Leave a Reply