Menu

Xcalibur

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Xcalibur

Maszyna do Gier Xcalibur Online Za DarmoMaszyna do gry Xcalibur to gra hazardowa, która zaoferuje Ci 50 wygrywających linii, oraz 5 bębnów. Cechuje się ona epickim średniowiecznym motywem, który sporo zapożyczył z arturiańskich legend o mieczu w skale. Jest tutaj kilka magicznych sekretów, które możesz użyć w celu aktywowania obrotów dla graczy, wraz z potencjalnymi bonusowymi elementami i nagrodami, takie jak zwiększające się dzikie znaki, specjalne bonusowe gry oraz rundy darmowych obrotów oferujących losowe nagrody. Gracz może zdobyć również główną nagrodę, której wartość to aż 1,000x razy Twojego zakładu.

Maszyna do Gier Xcalibur Online Za Darmo

 

Historia Króla Artura jest jedną z najpopularniejszych legend w brytyjskim folklorze. Opowiada ona o nieustraszonym królu, który dowodził Brytyjskimi Wyspami i bronił ludzi podczas inwazji Saksów. Legendy oraz mity, jak to często bywa, powtarzane często zmieniają detale przez lata przekazywania ich od człowieka do człowieka.
Teraz legenda ta została przekazana w formie wideo maszyny do gry. Bębny w tej grze hazardowej będą współgrać z motywem i charakterystyką średniowiecznej historii, zobaczysz Królową Ginewrę, Króla Artura oraz sławnego Czarodzieja Merlina. Innymi symbolami jakich możesz spodziewać się w tym automacie do gry są bronie używane w średniowiecznych czasach takie jak hełmy, miecze oraz tarcze. Zobaczysz tutaj również przerażającego smoka oraz symbole z kart do gry, czyli A, K, Q i J.

Dzięki ponad 50 wygrywającym liniom, jest to możliwe, że każdy obrót bębnami zapewni Ci wypłatę. Jeśli chciałbyś ograniczyć szansę na przegraną, powinieneś zmniejszyć ilość wygrywających linii jeśli chcesz, możesz ustawić linie od 1, 5, 10, 25 aż do pełnej liczby 50. Aby postawić zakład, powinieneś również wybrać poziom swojego zakładu i możesz wybrać pomiędzy 7 z nich.

No comments

Leave a Reply