Menu

Viking Legend

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Viking Legend

Darmowy Automat do Gier Viking Legend OnlineWikingowie znani są jako barbarzyńskie bestie, nieustraszeni żeglarze i maruderzy. Teraz jest odpowiedni moment, aby przypomnieć sobie o tych potężnych i odważnych wojownikach wraz z maszyną do gry Viking Legend. Ta gra hazardowa oferować będzie 5 obracających się bębnów oraz 20 wygrywających linii, gdzie gracze będą mogli ustawiać w linii gang przerażających nordyckich wojowników, w celu zdobycia wygranej wynoszącej ponad 20,000 kredytów. Jest to dobry skarb na który powinieneś polować jako odważny wojownik bębnów, jest to również dobry czas aby nagrodzić Twoją nieugiętość wraz z bonusową rundą 10 darmowych obrotów, która może potroić Twoje wygrane aż do trzech razy.

Darmowy Automat do Gier Viking Legend Online

 

Niebezpieczni Wikingowie to ludzie, którzy są znani ze skandynawskich wybrzeży. Byli oni grupą ludzi połączonych ze sobą kulturowo i wierzeniowo, który byli w stanie podbić północną Europę, a także zwiększyć swoje drogi handlowe, sięgając takich miejsc jak północna Afryka, a także centralna Azja. Kultura Wikingów bogata jest w niezwykłą muzykę, ciekawą literaturę i unikalną sztukę.

Jeśli chcesz rozpocząć rozgrywkę na tej maszynie do gry, powinieneś zacząć od ustawienia swojego zakładu i wybrać ilość wygrywających linii od 1, 5, 10, 15 aż do 20. Następnie powinieneś wybrać zakład za linię, który zaczyna się od 0.01 aż do 2.00. Kiedy już ustawisz swój wymarzony zakład, jest to moment w którym powinieneś wprawić bębny tej gry hazardowej w ruch i liczyć na to, że uda Ci się trafić na najlepsze wygrane.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry to symbole z kart do gry, którymi są K, Q i J. Innymi są Wódz Wojownik, wojownik z krótkimi włosami, wojownik z hełmem na głowie, czerwona tarcza, zielona tarcza, oraz niebieska tarcza.

No comments

Leave a Reply