Menu

88 Pearls

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

88 Pearls

Maszyna do Gier 88 Pearls Online Za DarmoJeśli jesteś osobą wierzącą w przesądy, w takim razie powinieneś wiedzieć, że niektóre z liczb grają ogromną rolę w Chinach. Liczba 8 jest uważana przez chińczyków za najszczęśliwszą liczbę, więc przygotuj się, ponieważ maszyna do gry 88 Pearls zabierze Cię do samych Chin.

Maszyna do Gier 88 Pearls Online Za Darmo

 

Tło w tej maszynie do gry pokazywać będzie dwa chińskie smoki, otoczone przez złote płomienie. Muzyka, którą usłyszysz w tle jest orientalna i posiada ona dźwięk gongu, regularne uderzenia w niego, oraz muzykę wygrywaną na flecie. Stworzy to niesamowitą, spokojną atmosferę, której każdy może się spodziewać po maszynie do gry o azjatyckim motywie. Będziesz mógł też usłyszeć dźwięki obijających się o siebie monet, już samo to może stać się muzyką dla Twoich uszu, a słyszeć ten dźwięk będziesz za każdym razem, kiedy uda Ci się dobrać do wygrywającej kombinacji.

Ta maszyna do gry zawiera 5 bębnów i 4 rzędy. Jest tutaj również 50 wygrywających linii i ich ilość może zostać dopasowana. Ta gra hazardowa posiada wersję demonstracyjną, jednak jeśli chcesz, możesz rozpocząć na niej rozgrywkę korzystając z prawdziwej waluty, gdzie zakład waha się od 0.01 aż do 2.00 kredytów. Oznacza to, że zakłady te są niskiego limitu, od 0.50 kredytów, aż do maksymalnego zakładu wynoszącego aż 100.00 za każdy obrót.

Symbole gry

Chońskie smoki nie są uważane za straszne, plujące ogniem bestie, jak to zdarza się w bajkach i legendach na zachodzie. Są one jednak symbolami niezwykłej siły i potęgi, a także swoją mocą mogą zapewnić sporą dawkę szczęścia. Innym symbolem za którym powinieneś się oglądać jest małpka, kot fortuny oraz tygrysy. Ta maszyna do gry posiada również symbole z kart do gry, a każdy z tych symboli został stworzony tak, aby mieć różny kolor. Znakami tymi są Q, J, 10, 9, K oraz A.

No comments

Leave a Reply