Menu

Shocking Wild

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Shocking Wild

Maszyna do Gier Shocking Wild Online Za DarmoShocking Wild, maszyna do gry, przyniesie sporo elektryzującego doświadczenia z gier hazardowych. Ten automat do gry posiada 10 wygrywających linii oraz 5 bębnów, a jej cechami są alternatywne dzikie znaki, które mogą wstrząsnąć wygranymi. Ta gra hazardowa posiada proste i kolorowe grafiki wraz z dźwiękami i muzyką, które zostały zaczerpnięte wprost z muzyki syntezatorowej szkoły stolarskiej. Ta maszyna do gry posiada urok prostoty ‘postaw zakład i graj’ i jest ona idealna dla nowych użytkowników, którzy dopiero zaczynają oswajać się z maszynami do gier. Gra ta dostępna jest do rozgrywki wraz z zakładem 0.10 za każdy obrót. Maszyna do gry Shocking Wild może oferować główną wygraną wynoszącą 500x Twojego zakładu, a największą wygraną jest 50,000 monet, jeśli jesteś w stanie złapać piorun prosto w butelkę.

Maszyna do Gier Shocking Wild Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry jest prosta jeśli chodzi o rozgrywkę, a jedyne o co musi się martwić gracz to stawianie zakładu co każdą turę. Ta gra hazardowa posiada 10 wygrywających linii i są one stałe. To oznacza, że użytkownik może wybrać jedynie wartość monety oraz ilość monet jaką chciałby postawić na wygrywające linie.

Niezależnie od inwestycji jakie zrobi gracz, może on zdobyć wygraną aż do 500x swojego zakładu za każdą z linii, za pomocą połączenia co najmniej 5 diamentów na ważnych wygrywających liniach.

Symbole w tej maszynie do gry są unikalne i można tu znaleźć przeróżne typy kamieni szlachetnych, a w tle można zauważyć abstrakcyjny design, który może przypominać nam nocne niebo, lub może też być wnętrzem jakiegoś kamienia szlachetnego, jednak wszystko to zależy od indywidualnej interpretacji.

Symbole gry

Symbole jakie znajdziesz w tej grze hazardowej mają różne kolory. Są tutaj kolory bursztynowe, fioletowe, turkusowe, żółte, czerwone, zielone, niebieskie i różowe, a każdy z nich posiada swoją własną wartość i pokazuje on dany kamień szlachetny.

No comments

Leave a Reply