Menu

Lord of Darkness

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Lord of Darkness

Darmowy Automat do Gier Lord of Darkness OnlineMaszyna do gry, Lord of Darkness, dzieje się w czasie Halloween, a dokładniej w nocy, jednak możesz grać na niej w każdym momencie dnia. Jest to dobry czas aby nacieszyć się tą grą hazardową, jeśli tylko jesteś typem gracza, który uwielbia horrory i cieszy go zakładanie fałszywych kłów oraz białych prześcieradeł na siebie. Będziesz musiał wypróbować ekstrawaganckiego 3D, który znajdziesz Pod Łóżkiem.

Darmowy Automat do Gier Lord of Darkness Online

 

Ta gra hazardowa jest bardzo nowoczesna i posiada ona w sobie kolorowe elementy. Ta maszyna do gry posiada 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Po każdej ze stron matrycy tej maszyny znajdziesz albo kobietę, albo też mężczyznę. Wyglądają oni na dobrych mieszkańców i sąsiadów, jednak najprawdopodobniej znaleźli się oni w złym miejscu o złym czasie. Jednakże, jeśli zrzucą oni swoje kapelusze, mogą zamienić się w straszne potwory. Kobieta i mężczyzną są dodatkowymi dzikimi znakami tej maszyny do gry, jednak znajdziesz w niej też zwykły dziki znak. Jednak kiedy gracz zdobędzie wygraną z dwoma dodatkowymi, wtedy jego wygrana zostanie potrojona. Minimalnym zakładem tej gry hazardowej jest 0.25, podczas gdy maksymalnym zakładem jest 50.00.

Symbole gry

Wraz z dzikimi znakami, ta maszyna do gry posiada bonusowy symbol i jest to płonąca trumna. Nawet jeśli wygląda to lekko przerażająco, jeśli uda Ci się ją zdobyć, dostaniesz rundy darmowych obrotów. Ilość darmowych obrotów w rundzie będzie równać się liczbie symboli jaką zdołał zdobyć użytkownik podczas obrotu.

Ta gra hazardowa jest niesamowita i może ona niedługo zabrać sporo światła innym maszynom do gier. Ten automat do gry podtrzymuje swój motyw horroru przez całą rozgrywkę i jest to właśnie to, czego potrzebują i chcą wszyscy jeśli chodzi o wymagania od strasznej gry. Im dłużej będziesz kontynuować rozgrywkę, tym bardziej zadowolony będziesz z tej maszyny do gry.

No comments

Leave a Reply