Menu

Bank or Prank

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Bank or Prank

Darmowa Gra Hazardowa Bank or Prank OnlineBank or Prank, maszyna do gry, jest zabawną i w tym samym czasie interesującą wideo grą. Oferuje ona aż 243 drogi do wygranej. Ta gra hazardowa jest w całości o wygrywaniu lub padanie ofiarą żartu. Jeśli nie uda Ci się zdobyć pieniędzy, wtedy prawdopodobnie dostaniesz jajkiem prosto w twarz.

Darmowa Gra Hazardowa Bank or Prank Online

 

Ta maszyna do gry posiada bardzo dobre cechy i jeśli chciałbyś aktywować podczas rozgrywki specjalny bonus tej gry, wtedy będziesz musiał zbierać szalone i tajemnicze symbole. Możesz włożyć jedynie palec do wody, lub dostać całą masę pieniędzy.

Ta gra hazardowa jest wesoła i jasna, a największą wygraną jaką możesz zdobyć podczas rozgrywki na niej jest aż 72000 monet, jest to wystarczająco dużo, aby utrzymać przy sobie użytkowników. Tło tej maszyny do gry zostało ustawione na zewnątrz typowej placówki bankowej, a symbole jakie w niej znajdziesz pokazują różne aspekty różnych żartów lub pieniędzy, co oznacza, że bardzo łatwo wpasowały się one w ogólny motyw tej gry.

Inne cechy gry

Poza tajemniczymi bonusami, w tej grze hazardowej możesz też zdobyć takie bonusy jak na przykład runda darmowych obrotów, zwariowane dzikie znaki i normalne dzikie symbole. Limitem zakładu w tej maszynie jest 0.40, a maksymalny zakład wynosi 40.

Nawet jeśli jest tutaj wiele różnych bonusów, za jakimi powinieneś się oglądać, dziki znak jest jedną rzeczą, której powinieneś wypatrywać, a wręcz na nią polować. Dziki symbol reprezentowany jest przez złote monety, a normalny dziki znak będzie pojawiać się na 2, 3 oraz 4 bębnie gry podczas normalnej rozgrywki.

Aby aktywować zwariowany dziki znak, będziesz musiał zdobyć 3 symbole. Podczas tej gry, zwariowany dziki znak przyklei się do 5 bębna maszyny i pozwoli to użytkownikom zdobyć jeszcze więcej z nich. Jeśli zdobędziesz 3 zwariowane dzikie znaki, dostaniesz wtedy 10 darmowych obrotów. Ta gra posiada 5×3 bębny wraz z 20 wygrywającymi liniami.

No comments

Leave a Reply