Menu

Spartania

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Spartania

Darmowa Gra Hazardowa Spartania OnlineSpartania, maszyna do gry, bazuje na 5 bębnach wraz z 30 wygrywającymi liniami. Nie jest to progresująca gra i została ona stworzona za pomocą grafiki 3D, oferująca bonusowy symbol, mnożniki oraz dziką ikonę, która warta jest aż 12,500 jako maksymalna możliwa wygrana. Ta gra hazardowa jest kompatybilna z urządzeniami iPhone oraz telefonami z androidem. Ten automat do gry posiada 5 bębnów i 3 rzędy.

Darmowa Gra Hazardowa Spartania Online

 

Motywem tej maszyny do gry jest historia rzymska, jednakże 3 ikony które oferuje ta gra posiadają wysokiej jakości grafikę i sprawiają one, że jest to bardzo dobra gra dla każdego użytkownika. Symbole w tej grze hazardowej są w grafice 3D i będą one reprezentować każdy z aspektów, które znane są z bycia honorowymi w starożytnym Imperium Rzymskim.

Symbole gry

Ta gra hazardowa posiada duży obraz Cezara, który będzie wspierać graczy w obracaniu bębnami maszyny. Będzie on też pokazywać swoje niezadowolenie i znudzenie jeśli użytkownik będzie chciał zostawić grę na jakiś czas bez rozgrywania. Spartanie są znani z tego, że wkroczyli do Rzymu posiadając żołnierzy, którzy poszli na bitwę. Ta gra hazardowa sprawia, że motyw Imperium Rzymskiego jest zabawniejszy.

Użytkownik może rozegrać korzystając z jednego centa, jednak najwyższą liczbą tutaj jest jeden dolar. Zakłady w tej maszynie do gry mogą sięgnąć aż do 150 dolarów. Daje to wszystkim z graczy szansę na wygranie dużych nagród w zamian za duże zakłady.

Specjalne cechy gry

Kiedy już naciśniesz przycisk obrotu, możesz dostać mnożnik, który sam wskoczy na ekran. Kiedy uda Ci się zdobyć wygrywającą kombinację na bębnach tej maszyny, wygrana może zostać pomnożona od 1 razu aż do 5 razy poza normalną wypłatą.

No comments

Leave a Reply