Menu

Richy Witchy

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Richy Witchy

Darmowy Automat do Gier Richy Witchy OnlineMaszyna do gry Richy Witchy jest grą hazardową oferującą iście magiczny motyw, stworzony przez Platipus. Ważnym symbolem w tym automacie do gry jest wiedźma, a gracze powinni przygotować się na obserwację w jaki sposób przygotowuje ona swoje magiczne mikstury. Jest tutaj interesująca animacja w tej grze, wraz z dość mrocznym stylem, który odpowiednio pokazywać będzie wybrany do tej maszyny motyw. Świetną częścią tej gry hazardowej jest bonusowa runda; właśnie tutaj gracze będą w stanie zdobyć większe wygrane, dzięki różnym cechom tej maszyny.

Darmowy Automat do Gier Richy Witchy Online

 

Ta maszyna do gry posiada 4 rzędy, 40 aktywnych wygrywających linii oraz 5 bębnów. Gracze mogą postawić zakład zaczynający się od 0.40 aż do 40 dolarów za każdy obrót. Właśnie dlatego ta maszyna do gry jest idealnym wyborem dla tych użytkowników, którzy preferują większe zakłady. Kiedy już postawisz swój zakład, wtedy możesz przejść do przycisków automatycznej rozgrywki, lub po prostu obrotu. Tryb Turbo pozwala na przyspieszenie obrotów.

Symbole w tej maszynie do gry zaczynają się od najniżej opłacanych znaków z kart do gry, zaczynających się od 10 do Asa. Symbole związane z motywem to oczywiście sama wiedźma, księga czarów i zaklęć, magiczne mikstury i grzybki. Największe wygrane mogą zapewnić Ci dzikie symbole, ale warto też pamiętać, że maszyna ta posiada bonusowy znak.

Specjalne cechy gry

Za zdobycie 3 lub więcej bonusowych znaków na bębnach, gracz może zapewnić sobie aż do 7 rund darmowych obrotów. Kiedy bonusowa rozgrywka już się zacznie, gracz będzie musiał wybrać symbol, który stanie się drugim dzikim znakiem. Może to być każdy inny symbol z wyjątkiem dzikiego i bonusowego znaku. Wraz z tymi specjalnymi ikonami, gracz będzie mógł trafić na niezłą wygraną.

No comments

Leave a Reply