Menu

Jewel Bang

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Jewel Bang

Maszyna do Gier Jewel Bang Online Za DarmoMaszyna do gry Jewel Bang jest grą hazardową, która bazuje na układzie bębnów 5×3 i znajdziesz ją na stronie Platipus. Nie ma tutaj skomplikowanego schematu rozgrywki, a celem gracza jest zdobycie kombinacji symboli na aktywnej wygrywającej linii. Wartość wygranej zależeć będzie od wartości zakładu oraz miejsca, gdzie wygrywająca kombinacja się ułożyła.

Maszyna do Gier Jewel Bang Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry posiada 10 stałych wygrywających linii i wypłaca wygrane z każdej strony. Zakład za linię zaczyna się od 2 i może sięgnąć aż do 20.00. Innymi dodatkowymi cechami w tej grze hazardowej jest przycisk turbo, przycisk automatycznej rozgrywki oraz menu ustawień, aby dostać się do szybkich obrotów. W trybie Turbo, gracz może wybrać od 10 aż do 1000 obrotów.

Wygrane mogą być liczone nie tylko z lewej strony do prawej, ale też z prawej strony do lewej, jeśli tylko symbole są ustawione obok siebie. Wygrane powinny zostać pomnożone przez zakład, a w przypadku, gdy na bębnach znajdzie się więcej wygrywających kombinacji, tylko najlepsza z nich zostanie wypłacona graczowi. Jednakże, jeśli kombinacja pojawi się na innych wygrywających liniach, wtedy Twoja wygrana zostanie podsumowana.

Symbole gry

Jeśli chodzi o motyw tej gry hazardowej, związanych z nią symboli w maszynie jest 8 i wszystkie z nich to klejnoty, a ogromny diament działa tutaj jako dziki symbol. Rozwijający się dziki znak znajdziesz na 2, 3 i 4 bębnie. Jeśli dziki znak trafi na któryś z tych bębnów, rozwinie się on na inne bębny, dzięki czemu będzie mógł on aktywować ponowny obrót.

Symbole w tej maszynie do gry to błyszczące pierścienie z niebieskimi topazami, obrączki, rubiny i ametysty. Innymi są symbole z kart do gry czyli serce, diament, trefl i pik.

No comments

Leave a Reply