Menu

Lucky Dolphin

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Lucky Dolphin

Darmowa Gra Hazardowa Lucky Dolphin OnlineMaszyna do gry Lucky Dolphin jest grą hazardową stworzoną przez Platipus, a oferuje ona motyw podwodny. Ten automat do gry bazuje na wielu morskich stworzeniach, jakie gracz będzie mógł zobaczyć podczas wykonywania obrotów bębnami. Będziesz mógł spodziewać się ujrzeć różne rybki i żółwie, a także wiele innych symboli wykonanych w kreskówkowym stylu.

Darmowa Gra Hazardowa Lucky Dolphin Online

 

Maszyna do gry Lucky Dolphin bazuje na 15 wygrywających liniach, 4 rzędach i 5 bębnach. Zakład za każdą linię zaczyna się od 0.01 aż do 0.20. Przy każdym obrocie możesz aktywować 15 wygrywających linii. Podczas rozgrywki będziesz mieć możliwość cieszyć się szybszymi obrotami, jeśli klikniesz na przycisk przyspieszenia, który ulokowany jest niedaleko przycisku obrotów. Sprawi to, że rozgrywka stanie się dużo szybsza, a Twoje szanse na wygraną wzrosną w czasie. Ta maszyna do gry nie oferuje jednak opcji automatycznej rozgrywki.

Symbole gry

Po rozpoczęciu rozgrywki będziesz mógł zobaczyć symbole niższej wartości, które reprezentowane są przez znaki z kart do gry, zaczynające się od 10, aż do Asa. Zostały one zaprojektowane w odpowiedni sposób. Wyżej opłacanymi symbolami są morskie żółwie, ryby błazenki i koniki morskie.

Delfin jest dzikim symbolem w tej maszynie do gry i może on wypłacić wygraną ponad 500 monet, za zdobycie 5 z nich w jednym rzędzie. Bonusowy symbol reprezentowany jest przez małżę, która w buzi ma malutką, świecącą perłę. Bonusowy symbol może aktywować bonusową grę, która wypłacać będzie aż do 50x razy Twojego zakładu.

Bonusowa gra jest aktywowana, jeśli uda Ci się zdobyć 3 lub więcej bonusowych symboli. Kiedy klikniesz na jeden ze znaków, wtedy pokaże Ci się Twoja wygrana, możesz też liczyć na to, że dostaniesz się na kolejny poziom w którym zapewnione będziesz mieć lepsze wygrane. Bonusowa runda oferuje szansę na zdobycie symbolu, który posiada w sobie wygraną, ale jeśli Ci się nie uda, wtedy gra zostanie zakończona.

No comments

Leave a Reply