Menu

Fruit Cocktail7

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Fruit Cocktail7

Darmowy Automat do Gier Fruit Cocktail7 OnlineMaszyna do gier Fruits Cocktail 7 slot game jest grą bazowaną na owocach, dzięki którym, ta gra jest smaczna. Gra zabiera Cię na ciepłe plaże przy oceanach, gdzie możesz zmiksować najlepsze napoje energetyczne z różnych owoców. Maszyna do gier jest pełna bogatych owoców w ciepłym słońcu i posiada 3 rzędy, 25 wygrywających linii i 5 bębnów. Możesz grać i miksować napoje o specjalnym smaku na plaży, jeśli chcesz wiele nagród.

Darmowy Automat do Gier Fruit Cocktail7 Online

 

Jeśli chcesz miksować najlepsze koktajle, będziesz potrzebować owoców. Maszyna oferuje ich wiele. Możesz łączyć owoce na linii bez względu na ich typ a wygrywające linie zaczynają się od pierwszego bębna po lewej. Występują tutaj dwie specjalne ikony, które zostały dodane przez twórców by zapewnić Ci najbardziej opłacalną wygraną.

  1. 7 jest symbolem, który zastąpi każdą ikonę, ale nie ikonę Bar.

  2. Bar jest ikoną która startuje bonusową grę w maszynie do gier Fruits Cocktail 7 slot game. Jest używana by otrzymać 1, 3, bądź 10 darmowych obrotów po złączeniu 3, 4, 5 ikon na wygrywających liniach.

Koktajlowa fortuna

Maszyna do gier posiada wielu fanów owocowych maszyn do gier, posiada także jasny i przyjemny design z pomocnymi opcjami. Kiedy zmieszasz swój ulubiony koktajl, będziesz w stanie wygrać. Możesz grać w tą grę dla zabawy, bądź za prawdziwe pieniądze. Nie ma potrzeby rejestracji, by mieć możliwość gry.

No comments

Leave a Reply