Menu

Monster Birds

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Monster Birds

Darmowa Gra Hazardowa Monster Birds OnlineKiedy grasz na maszynie do gier Monster Birds, zabawa nigdy się nie kończy. Możesz spotkać ptaki wraz z postaciami z horrorów. Maszyna do gry posiada śmieszne potwory na 3 rzędach, 25 wygrywających liniach i 5 bębnach. Spróbuj wyrwać wygraną ze szponów Ptaka Krugera, Ptaka Mumii i Ptaków Zombie i Wilkoptaków.

Darmowa Gra Hazardowa Monster Birds Online

 

Możesz połączyć 3 identyczne przerażające ptaki na wygrywających liniach by otrzymać nagrodę. Musisz ułożyć potwory od lewej do prawej. Uważaj, znajdują się tutaj także specjalne monstra, które sprawiają, że gra jest jeszcze bardziej ciekawa.

Ptak Dracula – jest krwiożerczym ptakiem, który pomoże Ci uzyskać odpowiednie kombinacje do wygranej. Zastąpi każdego ptaka poza Cyklo Ptakiem.

Cyklo Ptak – jest ucieleśnieniem zła i nie stworzy on żadnej wygrywającej kombinacji, ale aktywuje bonusowe obroty. Możesz uzyskać 1, 3, 10 darmowych obrotów za odpowiednie połączenie 3, 4, 5 Cyklo Ptaków. Cyklo Ptaki mogą zostać wylosowana w dowolnym miejscu na widoku.

Przerażające potwory

Ptaki w grze wyglądają jak mumie, zombie, duchy i inne złe postaci z horrorów. Jednakże śmiechy jak złol pomaga Ci w kręceniu bębnami jest nie do zastąpienia. W grę możesz grać bezpośrednio przez przeglądarkę bez ściągania czegokolwiek.

No comments

Leave a Reply