Menu

Mars Dinner

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Mars Dinner

Maszyna do Gier Mars Dinner Online Za DarmoMaszyna do gry Mars Dinner slot game jest grą, która pozwoli Ci na spróbowanie burgera z Marsa, a także na zjedzenie pizzy, czy donuta. Gra w tą grę jest prosta, gdyż posiada ona 5 bębnów, 25 wygrywających linii i 3 rzędy. W grze będziesz mieć okazje odwiedzenia baru z przekąskami na Marsie, a także grać dobrze się przy tym bawiąc, by zdobyć najlepszy obiad, czekając na największą wygraną.

Maszyna do Gier Mars Dinner Online Za Darmo

Grając w tą grę, możesz zamówić pyszne jedzenie prosto z Marsa, a także rozmawiać z innymi odwiedzającymi. By wygrać, powinieneś dopasować jedzenie do innych odwiedzających w jednej linii. Powinieneś zacząć od lewej do prawej, żeby osiągnąć wygraną. Obrazki usług zatrudnionych, pomogą Ci zdobyć jeszcze większą wygraną.

Specjalne symbole

Kelnerka jest piękną pozaziemską dziewczyną, która pomoże Ci skompletować linie. Jest to ikona, która może zastąpić wszystkie inne symbole z wyjątkiem kasjera. Kasjer to symbol, który pomoże Ci otrzymać darmowe obroty. Jeśli zdobędziesz 3, 4, albo 5 kasjerów będziesz w stanie otrzymać do 10 darmowych obrotów. Nie ma pewności, że na Marsie znajduje się życie, jednak ta gra pozwoli Ci odwiedzić Marsa i cieszyć się kanapkami i pysznymi burgerami. Zabawa zaczyna się, kiedy statek transportuje Cię na marsa i zostawia w barze z przekąskami.

No comments

Leave a Reply