Menu

Karate Pig

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Karate Pig

Darmowa Gra Slotowa Karate Pig OnlineTen darmowy kasyno automat z 40 liniami osadzony jest w feudalnej Japonii, którą zamieszkują słodkie zwierzątka, na czele z tytułową świnką biegłą w sztukach walki. Do symboli należą śmiejący się Budda, gejsze, śmiejące się kocięta, śmiejące się tanuki (japońska nazwa zwierzęcia należącego do psowatych), drzewko bonsai, restauracja sushi, stworzonko z bicepsami w krótkiej koszulce oraz tytułowa świnka w stroju karate.

Darmowa Gra Slotowa Karate Pig Online

Symbolem o najniższej wartości jest bonsai, za którego 3 symbole gracz otrzymuje 25 żetonów, a za 5 – 225. Muskularne stworzenie nagradza 75 żetonami za jego 3 podobizny i 375 za 5, z kolei świnka karate – 250 żetonów za 3 symbole i 3750 za 5 symboli. Trafienie 5 symboli logo gry oznacza jakpota w wysokości 10 tys. żetonów, natomiast 3 lub 4 logo gry to nagroda w postaci 500 lub 2500 żetonów.

Świnka karate pełni rolę symbolu Wild, który występuje w stosach i zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu bonusowego oraz symbolu scatter, jakim jest złota moneta. Trafienie na 1 i 5 bębnie 2 symboli scatter aktywuje 15 darmowych spinów z mnożnikiem 2x stawki zakładu. Z kolei trafienie 3 lub więcej symboli scatter aktywuje wielopoziomową rundę bonusową, podczas której gracz ma do wyboru dwa bonusy – Pork chop lub Hammer z nagrodą w postaci jednego z 7 pasów karate. Zebranie wszystkich pasów oznacza przejście do Carnegie Hall i finałową rundę.

No comments

Leave a Reply