Menu

Kings Of Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Kings Of Cash

Jednoręki Bandyta Kings Of Cash Online Za DarmoJak można spodziewać się po tej darmowej grze z 15 liniami wypłat, do symboli należą figury karciane. Oprócz nich na bębnach znajdują się również worki z pieniędzmi, herby, skrzynie skarbów, złocone trony oraz wspaniałe korony. Trafienie 3 symboli króla trefl oznacza nagrodę w postaci 600 żetonów, króla pik – 3600, króla karo – 900, króla kier – 1500. Symbolem o najwyższej wartości jest logo gry, za którego 5 sztuk gracz otrzymuje 5 tys. żetonów. Symbol ten pełni również rolę Wild i zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter.

Jednoręki Bandyta Kings Of Cash Online Za Darmo

Symbol scatter występuje w dwóch postaciach – korony oraz symbolu dolara. Trafienie 3 lub więcej symboli dolara aktywuje rundę 10, 15 lub 25 darmowych spinów, a dodatkowy mnożnik 5x lub 10x zostaje dodany w przypadku trafienia 4 lub 5 symboli dolara. Podczas darmowych spinów wszystkie wygrane mnożone są x2 więc dodatkowy mnożnik to szansa na wysokie nagrody. Trafienie 3 lub więcej koron aktywuje rundę bonusową, podczas której na ekranie pojawia się pole 4×3 z 12 kartami. Każdy z królów posiada inną wartość i reprezentowany jest przez 3 karty. Zadaniem gracza jest odwrócenie kart za jednym razem i trafienie 3 identycznych króli, co oznacza nagrodę.

Gra oferuje opcję gamble, podczas której gracz ma za zadanie odgadnąć kolor kart podwajając wygraną, ale może też stracić wszystko dokonując niewłaściwego wyboru.

No comments

Leave a Reply