Menu

Jewels Of The Orient

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Jewels Of The Orient

Mazsyna Do Gier Jewels Of The Orient Online Za DarmoMarzysz o podróży dookoła Azji? Z tym hazardowym automatem z 9 liniami masz taką okazję. Do symboli należą piękne kobiety w etnicznych strojach, a tworzącym przez nie wygrywającym kombinacjom towarzyszy animacja i muzyka związana z krajem pochodzenia kobiety. Dla przykładu, kobiecie w niebieskiej szacie stojącej naprzeciw Taj Mahal towarzyszy dźwięk sitara, indyjskiego instrumentu muzycznego.

Mazsyna Do Gier Jewels Of The Orient Online Za Darmo

Symbolem Wild jest logo gry, za którego 5 sztuk gracz otrzymuje mnożnik w postaci 2,500x stawki zakładu. Wild zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter.
Kobieta w czerwieni nagradza mnożnikiem w wysokości 800x stawki zakładu, kobieta ubrana w żółtą szatę – 500x, w zieloną – 300x, niebieską – 200x, a w różową – 150x. Trafienie 5 symboli pudełek z ornamentem oznacza wygraną w postaci mnożnika w wysokości 100x stawki zakładu.

Symbolem scatter jest okazały, orientalny pałac, którego 3 symbole aktywują rundę bonusową, podczas której gracz ma za zadanie wybrać 3 prezenty dla azjatyckich piękności. Pierwszy wybrany prezent oznacza liczbę darmowych spinów, drugi – wysokość mnożnika w darmowych spinach, a trzeci – nagrodę. Wartość prezentów zależy od liczby symboli scatter, które aktywowały rundę bonusową.

No comments

Leave a Reply