Menu

Yakuza

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Yakuza

Maszyna do gry Yakuza jest grą hazardową, która nacisk kładzie na motywie transnarodowych ludzi, którzy są głowami zorganizowanego syndykatu kryminalnego i pochodzą oni z Japonii. Ich celami jest prowadzenie kryminalnych działalności w bardzo nieprawnym biznesie. Właśnie dlatego stali się oni dość popularnym motywem w grach wideo, książkach oraz filmach.

Darmowa Gra Hazardowa Yakuza Online

 

Teraz, ten motyw został stworzony na nowo przez deweloperów z Fugaso w tej maszynie do gry online. Zostaniesz zaproszony na podróż do Azji, a podczas swojej podróży będziesz mógł wygrać aż 22,000. Gang będzie chciał podzielić swoje bogactwa które zdobyli właśnie z Tobą. Jednakże, będziesz musiał im pomóc, a podczas tego z pewnością będziesz musiał ubrudzić swoje ręce. Podczas rozgrywki będziesz mógł zobaczyć darmowe gry, dzikie znaki i bonusowe symbole. Minimalny zakład z jakim możesz rozpocząć rozgrywkę wynosi 0.40.

Ta maszyna do gry oferować będzie 20 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Będziesz mógł też kontrolować ilość aktywnych wygrywających linii z jakimi będziesz chciał rozpocząć rozgrywkę. Minimalny zakład na 20 wygrywających linii, będziesz mógł ustawić taki zakład, jaki będzie Ci się podobać. Zakłady które są oferowane zaczną się od 0.02, więc minimalny zakład za wszystkie wygrywające linie to 0.40 za każdy obrót. Ci, którzy lubią wysokie zakłady będą mogli cieszyć się maksymalnym zakładem, który wynosi aż 100.00 za każdy obrót i będzie on zapewniać większe i lepsze wypłaty.

Symbole gry

Symbole jakich możesz się spodziewać w tej grze to orientalna włóczna pokryta krwią, złoty smok, worki z pieniędzmi, karty do gry, diamenty, serca, piki, miecze, damską członkinię i bossa yakuzy.

No comments

Leave a Reply