Menu

Magic Destiny

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Magic Destiny

Maszyna do Gier Magic Destiny Online Za DarmoMaszyna do gry Magic Destiny jest grą hazardową, która bazuje na przekonaniu, że losy i przeznaczenie każdego z nas zostało zapisane w całości w gwiazdach. Jeżeli całe swoje życie żyjesz w przekonaniu, że na każdym kroku może przydarzyć Ci się coś złego, wtedy nie skończysz za dobrze. Jednakże, jeśli czekasz na te niezwykłe, dobre czasy, wtedy będziesz żyć pełen szczęścia i wesołości.

Maszyna do Gier Magic Destiny Online Za Darmo

 

Maszyna do gry Magic Destiny została stworzona przez Fugaso i opowiadać będzie o tych rzeczach, które mogą Ci się przytrafić w życiu. Wraz z tą grą hazardową, będziesz mieć szansę na zdobycie aż 80,000 monet w tylko jednym obrocie bębnami. Nawet jeśli nie uda Ci się aktywować nieprogresującej głównej nagrody, powinieneś pamiętać, że jest naprawdę dużo możliwości na wielkie wygrane.

Kiedy będziesz czekać na swoją gwiazdę, która zapewni Ci szczęście, są tutaj układające się w stos symbole, bonusowe znaki oraz wielkie wygrane, które zwiększą Twoje szanse.

Maszyna do gry oferuje aż 40 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Wygrywające linie w tej grze są stałe i oznacza to, że rozpocząć rozgrywkę musisz ze wszystkimi 40 liniami. Jednak jest to możliwe, aby dopasować swój poziom zakładu wraz z wartością monety, na panelu kontrolnym, w celu zmniejszenia zakładu. Jeśli chodzi o wielkość zakładu, może zostać ustawiony od 0.40 aż do 100.

Symbole gry

Design tej maszyny do gry pokazywać będzie stół wróżbitki. Po lewej stronie zobaczysz złotą monetę, a także sztylet, różne świeczki, klucz po prawej stronie i lejący się wosk. Wartości symboli zaczynają się od najniższych, czyli J, Q, A oraz K. Innymi są hybryda lwa i orła, ciekawy złoty i srebrny wzór, na którym będziesz mógł zobaczyć smoka. Są tutaj też złote i srebrne wzory w kółkach, które przypominają wyglądem żetony z kasyna.

No comments

Leave a Reply