Menu

Jewel Sea

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Jewel Sea

Darmowy Automat do Gier Jewel Sea OnlineMaszyna do gry The Jewel Sea jest kolorową grą, która posiada wodny motyw i może zapewnić Ci wygrane liczone z każdej strony,

Darmowy Automat do Gier Jewel Sea Online

 

Standardowa maszyna do gry nagradza za wygrywające kombinacje zaczynające się od lewej do prawej, ale ta gra hazardowa zapewniać będzie wygrane także zaczynając od prawej do lewej. Da to większą szansę na wygraną. Ten automat do gry oferuje 5 bębnów, 10 wygrywających linii i 3 rzędy.

Kiedy już załadujesz tą grę hazardową, zostaniesz od razu wrzucony na dno oceanu. Właśnie tutaj będziesz mieć szansę na zdobycie aż 5000 monet. Jeśli tylko jesteś już gotów, aby dobrać się do bogactw oceanu, możesz wybrać zakład i zacząć obracanie wodnymi skarbami.

Zakłady zaczynają się od 0.10. Zanurzysz się w wartką, głęboką akcję, tym samym zwiększając swoją szansę na zdobycie wielkiej fortuny.

Tło tej maszyny do gry będzie pokazywać oczywiście dno oceanu. Grafika oraz design tej gry hazardowej wygląda niesamowicie i po pewnym czasie, będziesz mógł zobaczyć egzotyczne rybki, które będą przepływać za bębnami. Nie znajdziesz nic, co będzie oddzielać od siebie bębny, ponieważ symbole wolno unosić się będą w wodzie, a wygrywające linie zaprezentowane zostały za pomocą bąbelków. Sprawia to, że wyglądają niczym wzięte ze skrzyni skarbów, która wypełniona jest monetami i klejnotami.

Na samym dnie oceanu zobaczysz panel kontrolny za pomocą którego będziesz mógł dopasować zarówno wartość monety jak i poziom zakładu. Możesz również zobaczyć balans swojego konta i wielkość zakładu.

Symbolami w tej maszynie do gry są cytryn, szafir, szmaragd, rubin, kotwica, koło sterowe, skrzynię skarbów oraz koronę.

No comments

Leave a Reply