Menu

Hot KTV

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Hot KTV

Darmowa Gra Hazardowa Hot KTV OnlineMaszyna do gry Hot KTV jest grą hazardową bazującą na przepięknych kobietach i możesz pójść z nimi do klubu, gdzie będziesz mógł próbować wszystkich drinków i koktajli jakie mają w menu. Kiedy rozpoczniesz rozgrywkę, zobaczysz na ekranie 5 bębnów oraz całkiem niezłe retro neonowe światła. Nawet jeśli dziewczyny są pierwszymi znakami jakie znajdziesz online, musisz wiedzieć, że będzie się tutaj działo wiele innych rzeczy.

Darmowa Gra Hazardowa Hot KTV Online

 

Ta maszyna do gry roztacza dojrzałą atmosferę. Cechuje się ona 5 bębnami i 20 stałymi wygrywającymi liniami. Zakład można ustawić od 0.01 za każdą wygrywającą linię, aż do 100 za każdą z nich. Jeśli lubisz więc wysokie zakłady, będziesz mógł cieszyć się wielkimi wygranymi.

Kiedy rozpoczniesz już rozgrywkę, możesz spodziewać się zobaczyć dzikie symbole, które mogą zastąpić resztę symboli w grze aby stworzyć wygrywającą kombinację. Za zdobycie 3 dzikich znaków, aktywujesz dla siebie darmowe obrotu. Jednakże, nie dostaniesz darmowych obrotów od razu. Aktywujesz sobie dostęp do mini-gry. W pierwszej grze będziesz musiał zdecydować, która z dziewczyn pokazanych na bębnach jest Twoją ulubioną i każda z nich będzie mieć określoną ilość darmowych obrotów. Następnie dostaniesz liczbę darmowych obrotów w zależności od tego, którą dziewczynę wybrałeś jako swoją ulubioną. Później, będziesz musiał zadecydować o tym, który ze smacznych koktajli pokazanych na ekranie chcesz wybrać, a każdy z nich będzie oferować dany mnożnik, wpisany następnie w rundę darmowych obrotów.

Jak wygrywać?

Dla graczy, którzy chcą sobie zapewnić dużo pieniędzy, będą oni musieli dopasować kolor dziewczyny do koloru kratki bębna, aby dobrać się do głównej nagrody maszyny. Kiedy dopasujesz tylko jedną z nich, dziewczyny zamienią się w rozwijające się dzikie znaki, jeśli dopasujesz pięć z nich, będziesz mógł odebrać zasłużoną główną nagrodę.

No comments

Leave a Reply