Menu

Fruits N Fire

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Fruits N Fire

Darmowa Gra Hazardowa Fruits N Fire OnlineMaszyna do gry Fruits & Fire jest jedną z najnowszych gier, jaką znajdziesz na rynku. Pomoże Ci ona rozgrzać się w te zimne zimowe dni za pomocą wybuchów płomieni, które otaczać będą bębny. Są tutaj różne gorące bonusy, poza bonusowym znakiem, jest tutaj dodatkowy znak bonusowy, który rozwijać się będzie na bębnach w celu pomocy w stworzeniu wygrywającej kombinacji na linii.

Darmowa Gra Hazardowa Fruits N Fire Online

 

Ta maszyna do gry posiada tylko 5 wygrywających linii i jest klasyczną grą owocową. Nagradzać będzie gracza pysznymi wygranymi, jeśli uda mu się zdobyć 3 lub więcej symboli na bębnach. Symbole w tej grze hazardowej to arbuzy, śliwki, pomarańcze oraz tradycyjne wisienki. Jednakże w tym automacie do gry, posiadają one unikalny design co sprawia, że ta gra staje się nowoczesna.

Bonusy w tej maszynie do gry również są kolejnym krokiem odstępujących od starych maszyn, wraz z dwoma bonusowymi znakami, każdy z nich zapewniający Ci wielkie nagrody. Dzikie symbole są w stanie zastąpić inne znaki w celu skompletowania wygrywającej kombinacji. Jest to jednak dość prosta sprawa, kiedy rozwijają się one na 3 miejsca na bębnach.

Cechy gry

Kiedy gracz zdobędzie odpowiednią kombinację symboli na bębnach, może on zostać nagrodzony specjalną wypłatą wynoszącą aż 1022x razy Twojego zakładu. Wraz z procentem 96.19, ta kasyno gra oferuje wysokie szanse na zdobycie wygranych.

Ta maszyna do gry jest dostępna zarówno online, jak i w prawdziwych kasynach. Została ona przepięknie zaprojektowana i zapaleni gracze ją uwielbiają. W tle będziesz mógł zobaczyć hipnotyzujące płomienie.

Ta maszyna do gry może zostać włączona w językach szwedzkim, czeskim, rumuńskim, hiszpańskim, niemieckim oraz angielskim.

No comments

Leave a Reply