Menu

Sweet Dream Synot

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Sweet Dream Synot

Darmowa Gra Hazardowa Sweet Dream Synot OnlineMaszyna do gry Sweet Dream jest grą hazardową oferującą 10 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Główna nagroda w tej kasyno grze wynosi aż 1000x razy zakładu, co sprawia, że jest ona idealną opcją dla tych graczy, którzy chcą zagrać w dobrze zbalansowaną grę, która pomoże im dobrać się do słodkich nagród.

Darmowa Gra Hazardowa Sweet Dream Synot Online

 

Każda maszyna do gry posiada w sobie coś ekstra, a ta gra jest w tym niezwykła. Jest tutaj dziki mnożnik, który pomoże Ci stworzyć wielkie wygrane, a także zwiększyć już te, które udało Ci się już zdobyć. Ta maszyna do gry może zostać włączona na urządzeniach przenośnych z systemem Android, na telefonie iPhone, a gracz będzie mógł bez problemu zatopić się w słodkościach.

Jeśli chodzi o aspekt wizualny tej gry hazardowej, jest ona wręcz idealna. Symbole w tej grze posiadają w sobie dotyk grafiki 3D. Są tutaj też świetne animacje, które sprawią, że ikony na Twoim ekranie ożyją, jeśli uda Ci się zdobyć jakikolwiek wygrywający obrót.

Zakład w tej maszynie do gry na 10 wygrywających liniach waha się między 0.50 aż do 20.00 monet. Niskiej wartości symbole w tym automacie do gry to dropsy i żelkowe misie, a słodkie serduszko jest najwyżej opłacanym znakiem, ponieważ zdobycie 5 z nich doprowadzi Cię do głównej nagrody wynoszącej aż 1,000x razy Twojego zakładu.

Symbole gry

Kiedy już rozpoczniesz rozgrywkę na maszynie Sweet Dream, od razu będziesz mieć szansę na zdobycie prawdziwych wygranych. Ta gra hazardowa da Ci szansę na rozpieszczenie się przepysznymi i słodkimi przekąskami. Zobaczysz tutaj zestaw bębnów, na których znajdą się ulubione cukierki, żelkowe misie oraz dropsy, a także cukrowe laski otaczające owoce. Wszystkie z tych słodkich ikon zaprezentowane zostały w całej swojej okazałości na ekranie tej gry.

No comments

Leave a Reply