Menu

81st Cabaret

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

81st Cabaret

Darmowy Automat do Gier 81st Cabaret OnlineMaszyna do gry 81st Cabaret oferuje 4 bębny i aż 81 wygrywających linii. Jej procent wygranych waha się od 88 aż do 98 procentów. Minimalny zakład w grze wynosi 0.10 monet, a maksymalna wartość zakładu to aż 35 dolarów.

Darmowy Automat do Gier 81st Cabaret Online

 

Wygrywające linie w tej maszynie do gry są stałe, co oznacza, że nie można ich dopasować. Gracz może jednak wybrać, jak wielki zakład chciałby postawić na każdy obrót. Wielkość zakładu zostanie pokazana w okienku nazwanym BET. Jeśli ilość kredytów jaka jest dostępna jest mniejsza, niż zakład z którym chce rozpocząć gracz, zakład zostanie automatycznie zmniejszony do odpowiedniego poziomu.

Po ustawieniu zakładu, gracz powinien kliknąć na przycisk start, a wtedy bębny zaczną się obracać. Zatrzymają się one po 3 sekundach.

Dodatkowe cechy gry

Aby dowiedzieć się, jak wiele możesz w tej maszynie do gry wygrać, powinieneś włączyć tabelę wypłat, która pokaże Ci wartość każdej kombinacji symboli. Wygrywająca kombinacja powinna zacząć się od lewej stronie aż do prawej. Jeśli obrót pokaże Ci aż dwie wygrywające kombinacje, wtedy gracz zostanie nagrodzony największą nagrodą. Wszystkie wygrane jakie uda się zdobyć zostaną połączone ze sobą i aby dowiedzieć się, jak wielka jest Twoja nagroda, możesz otworzyć okienko z napisem Win.

Po rozgrywce, wygrane zostaną dodane do całkowitej puli kredytów gracza. Aby zdobyć swoją wygraną, powinieneś wypłacić ją ze swojego konta bankowego.

Kilka dodatkowych opcji w tej maszynie do gry jest dodatkowy tryb, który nazywa się automatyczna rozgrywka. Automatyczna rozgrywka może działać aż do momentu, kiedy skończą Ci się kredyty. Tryb ten może również zostać zatrzymany manualnie. Ta gra hazardowa oferuje też dzikie symbole oraz opcje hazardu.

No comments

Leave a Reply