Menu

Aztec Magic Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Aztec Magic Deluxe

Darmowy Automat do Gier Aztec Magic Deluxe OnlineNawet jeśli aztecka cywilizacja trwała od 14 aż do 16 wieku, zostawiła ona swój trwały ślad na Centralnej Ameryce, ponieważ ilość piramid oraz wielkich miast jakie pozostawiła ona po sobie jest wielka i pojawia się na całym świecie. Mimo tego, że zostały po nich jedynie ruiny, wciąż jest ona niezwykle imponująca, a spowite winoroślą świątynie wciąż posiadają swój urok i tajemniczą magię.

Darmowy Automat do Gier Aztec Magic Deluxe Online

Cechy gry

BGaming pokazało swoją ideę azteckiej cywilizacji za pomocą maszyny do gry Aztec Magic Deluxe. Ten automat do gry jest niezwykle piękny, a jego design niezwykły, oferuje on również 5 bębnów oraz 15 wygrywających linii. Bębny w tej maszynie do gry znajdziesz w ruinach pokrytych winoroślą, oświetlone przez zapalone pochodnie, a każda z kolumn posiadać będzie piramidę, którą zobaczysz głęboko w dżungli za nimi. Gracze w tej maszynie do gry będą mogli cieszyć się specjalnymi cechami takimi jak mnożniki, darmowe obroty, a także bonusowymi znakami.

Symbole gry

Nisko opłacane symbole w tej maszynie do gry to znaki z kart do gry, które zostały zaprojektowane tak, aby wyglądały na wyryte w kamieniu, a za nimi są złote monety i brązowe posążki.

Wysoko opłacanym znakiem w tym automacie do gry jest król aztecki, który nagradzać sobą będzie 40x razy Twojego zakładu za wygrywającą linię, jeśli jednak uda Ci się na niego trafić na dwóch pierwszych bębnach maszyny, wtedy całość zostanie pomnożona przez aż 5000x razy. Ten znak jest również dzikim symbolem tej gry hazardowej, który będzie mógł zastąpić inne znaki, aby stworzyć wygrane. Bonusowym znakiem tej maszyny do gry jest kapłanka, lub młoda kobieta. Gracze mogą wciąż stworzyć wygrane, za zdobycie 3 z nich, a dodatkowo wygrać też darmowe obroty.

No comments

Leave a Reply