Menu

Lucky Ladys Clover

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Lucky Ladys Clover

Darmowa Gra Hazardowa Lucky Ladys Clover OnlineMaszyna do gry Lucky Lady’s Clover jest grą hazardową, która bazuje na kulturze irlandzkiej. Jednakże, nie myśl, że jest to kolejna gra z motywem wesołych irlandzkich skrzatów, ponieważ kryje się w niej coś więcej. Jest to idealnie dopasowana gra hazardowa dla tych, którzy głęboko wierzą w szczęśliwe irlandzkie znaki, amulety i talizmany. Poza tym, jest to również oczywiście niezwykle rozrywkowa gra hazardowa w której gracze będą mogli spędzić kilka dobrych godzin, bez nudzenia się. Ta maszyna do gry wypełniona jest ekscentrycznymi efektami dźwiękowymi i różną ikonologią.

Darmowa Gra Hazardowa Lucky Ladys Clover Online

Cechy gry

Ludzie z Irlandii stali się niezwykle znani ze swojej szczęśliwej natury, oraz zapału jaki cechuje ich jeśli chodzi o imprezowanie. Będziesz mógł znaleźć właśnie te cechy wplecione przez deweloperów do tej maszyny.

Ponieważ jest to irlandzka maszyna do gry, nie jest niczym nowym fakt, iż zobaczysz tutaj, że kolor zielony całkowicie dominuje na bębnach. Jednak będziesz mógł też zauważyć kolory czerwone i różowe od czasu do czasu. Interfejs tej gry hazardowej jest nowoczesny, posiadać będzie przycisk automatycznej rozgrywki, BET MIN, czyli ustawienie minimalnego zakładu, przycisk losowości oraz BET MAX, czyli przycisk maksymalnego zakładu.

Możesz zacząć grę z zakładem od 1 aż do 9 monet.

Symbole gry

Większość z symboli w tej maszynie do gry to zwyczajne symbole, a najmniej warte spośród nich wszystkich są znaki z kart do gry. Jednakże, mimo tego, że zostały one odpowiednio dopasowane, aby wtapiały się w motyw maszyny, nie są one wciąż tak ważne, jako że nie wypłacają one zbyt wielkich nagród. Najlepiej opłacanymi znakami w tym automacie do gry są moneta, na której wytłoczona jest koniczynka, listek koniczynki, tęcza, kociołek po brzegi wypełniony złotem, a także końska podkowa. Listek koniczynki wraz z monetą mogą wypłacać aż do 400 monet za zdobycie pięciu z nich.

Bonusowym symbolem tej maszyny do gry jest zielony irlandzki kapelusz, a dzikim znakiem jest symbol samej Pani Szczęścia.

No comments

Leave a Reply