Menu

Royal Masquerade

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Royal Masquerade

Automat Do Gry Royal Masquerade Online Za DarmoJeżeli kiedykolwiek marzyłeś o zaproszeniu na jeden z wielu barokowych bali maskowych, które odbywają się w pięknym otoczeniu Wenecji –właśnie czeka na Ciebie bilet w “Royal Masquerade”, automacie od Play N Go. Możesz cieszyć się nie tylko słuchając dawnej muzyki i podziwiając gości ubranych w przepiękne kostiumy, ale również wygrywając wiele nagród, np. za znalezienie wszystkich VIP-ów na przyjęciu łącznie z Królem i Królową balu oraz błaznami i muzykantami.

Automat Do Gry Royal Masquerade Online Za Darmo

Wenecja nocą wygląda przepięknie. Mosty i architekturę można podziwiać w drodze na bal, gdzie gorsetowe suknie, peruki i maski są ostatnim krzykiem mody.

Gra w karty była w tamtych czasach bardzo popularna, dlatego też za ich znalezienie gracz wygrywa mnożnik do 150x stawki zakładu. Trafienie symboli muzyków to z kolei nagroda w postaci mnożnika do 250x, symboli błaznów – do 400x, Królowej – do 500x, a Króla – do 750x.

Symbolem Wild jest maska z zagiętym nosem, która zastępuje wszystkie inne, a także nagradza mnożnikiem do 1000x stawki zakładu. Symbolem bonusowym w grze jest Złota Maska, której 3 lub więcej podobizn aktywuje rundę darmowych spinów oraz 5 darmowych spinów z gwarancją nagrody podczas każdego spinu. Każdy dodatkowy symbol scatter aktywuje 2 spiny więcej (maks. do 20).

Aby rozpocząć grę należy wybrać liczbę linii oraz żetonów i ich wartość. Minimalny zakład to 0.01 a maksymalny to 100. Zamiast tradycyjnych bębnów automat posiada kwadrat o polu 5×3.

No comments

Leave a Reply