Mobile

Jacks Ride

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Jacks Ride

Maszyna do Gier Jacks Ride Online Za DarmoMaszyna do gry Jack’s Ride jest grą hazardową stworzoną przez deweloperów z Wazdan, a opowiadać będzie o podróży do Ameryki. Nie będziesz musiał wcale wychodzić poza swój wygodny pokój, abyś mógł poczuć wiatr we włosach, podczas bezproblemowej podróży klasycznym kabrioletem. Najlepszą częścią tej podróży jest fakt, że wraz z Tobą w kabriolecie będą jechać dwie przepiękne autostopowiczki.

Maszyna do Gier Jacks Ride Online Za Darmo

Symbole gry

Ta maszyna do gry ustawiona jest na 3×3 bębnach oraz 27 wygrywającymi liniami. Oznacza to, że ta maszyna do gry nie jest taka, jak każda inna, nudna i zwykła gra hazardowa. Symbole w tej kasyno grze zawierają siódemki i BAR, ponieważ świetnie współgrają one z motywem. Innymi symbolami są opony, znaki drogowe, oraz sam główny bohater maszyny, którego nazywają Jack. Symbole jakich powinieneś się następnie spodziewać to znak limitu szybkości, Droga 66, tablica z numerem rejestracyjnym, kostki, ostrzeżenia oraz inne znaki związane z jazdą.

Cechy gry

Ta maszyna do gry nie cechuje się darmowymi obrotami, dzikimi znakami i bonusowymi ikonami. Jednakże, ta gra hazardowa posiada w sobie coś ekstra dla każdego gracza. Gracze tej maszyny do gry będą mogli skorzystać z opcji zwanej Nudge, która została stworzona w taki sposób, aby graczom przynosić więcej szans na zdobycie wygranych. Kiedy symbol nie stworzy wygranej kombinacji, wtedy jeden lub dwa bębny przesuną się w celu stworzenia atrakcyjnej kombinacji. Ta opcja nie będzie jednak działać z każdym pustym obrotem, aktywuje się jednak na tyle często, że może doprowadzać do wielu różnych wygranych.

Kolejną cechą tej maszyny do gry jakiej możesz się spodziewać jest opcja hazardowa. Ta opcja aktywuje się za każdą Twoją wygraną. Mini-gra będzie polegać na wyborze jednej z dwóch niezwykle atrakcyjnych autostopowiczek. Jeśli wybierzesz odpowiednią z nich, wtedy nagroda zostanie podwojona, ale jeśli jednak wybierzesz tą złą, stracisz wszystko.

No comments

Leave a Reply