Menu

Football Mania Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Football Mania Deluxe

Darmowa Gra Hazardowa Football Mania Deluxe OnlinePiłka nożna jest gra sportową, w której jak sama nazwa wskazuje, nie można korzystać z rąk, jeśli chcesz manipulować piłką. Jest to niezwykle popularna gra sportowa i co najmniej 300 milionów ludzi na całym świecie w nią gra.

Darmowa Gra Hazardowa Football Mania Deluxe Online

Symbole gry

Ci, który lubią ten sport, z pewnością będą cieszyć się rozgrywką na maszynie do gry Football Mania Deluxe, która jest wideo grą hazardową z 3 bębnami, stworzoną przez deweloperów z Wazdan. Ta gra hazardowa nie posiada żadnych wygrywających linii, więc wszystko co musisz zrobić, to zdobyć 3 lub 4 symbole tego samego typu, aby dobrać się do wygranej. Ta gra hazardowa postawi gracza w sercu akcji i każdy z jej elementów będzie związany w tej czy inny sposób z piłką nożną. Symbole jakich możesz się tutaj spodziewać to buty do piłki nożnej, bilety na loterię, trofea, bramkarze, gracze, sędzia oraz gwizdek.

Cechy gry

Kiedy rozpoczniesz już rozgrywkę na tej maszynie do gry, zostaniesz zamieniony w jednego z najlepszych zawodników piłki nożnej jakim możesz się stać. Jeśli chcesz i uda Ci się osiągnąć swój cel, wtedy będziesz mógł cieszyć się nagradzającymi i specjalnymi opcjami, więc musisz być pewien tego o czym to wszystko jest.

Kiedy uda Ci się trafić na piłkę nożną, wtedy przeniesie się ona na odpowiednie pole na tabeli ekranu Bonusu Piłki Nożnej. Kiedy się napełni, wtedy dostaniesz nowe 3 ikony piłki nożnej jako nagrodę, wraz z 9 bonusowymi grami, więc powinieneś próbować zbierać jak największą ilość piłek. Kiedy zdobędziesz 9, wtedy dostaniesz niezłą nagrodę pieniężną.

Jeśli uda Ci się zdobyć trzy bilety na środku bębna, wtedy aktywujesz bonusową loterię piłki nożnej. Będziesz musiał wybrać jedną z trzech misek, która wtedy pokaże dla Ciebie symbol oraz która nagroda pieniężna została do niego przypisana. Jeśli trafisz na złoty bilet loterii, wtedy będziesz mieć zapewnioną wielką nagrodę.

No comments

Leave a Reply