Menu

Fruits Go Bananas

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Fruits Go Bananas

Darmowy Automat do Gier Fruits Go Bananas OnlineMaszyna do gry Fruits Go Banana jest grą hazardową, którą znajdziesz na stronie internetowej dewelopera Wazdan Software i cechuje się ona 5 wygrywającymi liniami oraz 5 bębnami. Ta maszyna do gry opowiadać będzie o owocach z osobowością, które zdecydowały się na podróż statkiem, aby cieszyć się tam najlepszymi wakacjami na świecie. Ta gra hazardowa jest zabawna i ma wiele do zaoferowania jeśli chodzi o jej bonusy i design.

Darmowy Automat do Gier Fruits Go Bananas Online

Cechy gry

– Wygrywające linie w tej maszynie do gry są stałe, jednakże możesz za pomocą ustawień zmienić wartość monety, korzystając z przycisków plusa i minusa, które znajdziesz na ekranie gry.

– Przycisk maksymalnego zakładu ustawi rozgrywkę na największy możliwy poziom zakładu za pomocą jednego kliknięcia

– Po ustawieniu swojego zakładu, jest to możliwe, aby ustawić rozgrywkę na automatyczne obroty, lub obracać manualnie

– Po każdej wygranej, otworzy się tryb hazardowy z mini-grą

– Poziom zmienności jest możliwy do dopasowania, w zależności od tego czy chcesz, aby gra miała większą zmienność lub nie, dla kolejnego obrotu.

– Przyciski królika i żółwia regulują szybkość rozgrywki tej maszyny do gry, czyli szybkość z jaką poruszają się bębny

Specjalne symbole gry

Dzikie znaki w tej maszynie do gry są w stanie zastąpić inne symbole, jednak z wyjątkiem znaku bonusowego, aby dzięki temu stworzyć wygrywającą kombinację. Jeśli dziki znak znajdzie się w wygrywającej kombinacji, podwoi Twoją wygraną.

Symbol banana jest bonusowym znakiem i będzie on oferować darmowe obroty, jeśli znajdą się na 3, 4 lub 5 pozycji. W zależności od ilości symboli jakie uda Ci się zdobyć, zostaniesz nagrodzony od 10, 20 aż do 30 rund darmowych obrotów.

Opcja hazardowa otworzy dla Ciebie dwa baseny do których będą skakać owoce. Jeśli w basenie który wybierzesz nie będzie wody, wtedy przegrywasz grę, jeśli jednak w basenie będzie woda, wtedy będziesz mógł zgarnąć swoją wygraną.

No comments

Leave a Reply