Menu

Space Gem

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Space Gem

Maszyna do Gier Space Gem Online Za DarmoMaszyna do gry Space Gem jest grą hazardową, która jak sama nazwa wskazuje, będzie dziać się w kosmosie i to właśnie tam gracze będą mogli zobaczyć błyszczące się, lśniące drogocenne kryształy wprost przed ich oczami. Jednakże, nie musisz wcale wykonywać aż tak ekstremalnych działań, ponieważ będziesz mógł cieszyć się tymi wszystkimi klejnotami bez potrzeby wychodzenia z domu.

Maszyna do Gier Space Gem Online Za Darmo

Cechy gry

Ta maszyna do gry cechuje się 3 rzędami oraz 6 bębnami. Jest to w pewnym sensie więcej w porównaniu do standardowych interfejsów innych wideo gier hazardowych. W tym układzie, gra będzie oferować Ci 10 wygrywających linii na których będziesz rozgrywać. Linie te są stałe, co oznacza, że nie możesz zmienić ich ilości. Możesz jednak wybrać poziom zakładu z jakim będziesz chciał grać, za pomocą ustawienia wartości monety od 0.01 aż do 10 za linię, co oznacza, że największy zakład to 100.

Symbole gry

Dodatkowymi opcjami w tej maszynie do gry są dzikie symbole. Są to gwiazdki o wszystkich kolorach i mogą one zastąpić inne standardowe symbole na bębnach, dzięki czemu pomogą stworzyć wygraną. Kiedy pojawi się na bębnie, wtedy może rozwinąć się tak, aby przykryć całość bębna, co zwiększy Twoje szanse na zdobycie nagrody.

Kiedy dziki znak się rozwinie, może wtedy aktywować ponowny obrót. Jeśli chodzi o ponowny obrót, wtedy dzikie znaki i tak pozostaną na swoim miejscu, co daje szanse na dużo większe i większą ilość wygranych. Ta maszyna do gry oferuje również rundę hazardową, która aktywować się będzie za każdym razem gdy na bębnach pojawi się wygrana. Jeśli zdecydujesz się zaryzykować swoją wygraną, wtedy dostaniesz wybór pomiędzy dwoma wielkimi kryształami. Jeżeli uda Ci się wybrać ten odpowiedni, wtedy podwoisz swoje wygrane.

No comments

Leave a Reply