Menu

Platinum Lightning

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Platinum Lightning

Darmowa Gra Hazardowa Platinum Lightning OnlineMitologia może być jednym z najlepszych źródeł rozrywki naszych czasów; jednakże, ma też ona moc inspirowania ludzi, aby mogli oni wciąż przeć naprzód. Mitologia uczy ważnych lekcji w ludzki sposób. Ta maszyna do gry bazować będzie na Skandynawskiej, Rzymskiej i Nordyckiej mitologii i jest ona dostępna na stronie BGaming. Automat do gry Platinum Lightening opowiadać będzie o inwokacji boskiego zaklęcia dla wszystkich miłośników maszyn do gier, którzy uwielbiają tą rozrywkę.

Darmowa Gra Hazardowa Platinum Lightning Online

Cechy gry

Drogi wielkości i błogosławieństwa często krzyżują się z drogą potęgi i mocy. Motywem w tej maszynie do gry są mitologiczni bogowie i półbogowie, wraz ze swoimi niebiańskimi bestiami, którzy pojawiać się będą na złoto czerwonawym tle. Wszystkie możliwości zostały wykorzystane i ujęte tak, aby złapać uwagę graczy.

Ta maszyna do gry oferować będzie układ bębnów 5×3 oraz aż 25 wygrywających linii. Aby rozpocząć rozgrywkę, powinieneś zacząć od postawienia zakładu jednej monety na każdą z wygrywających linii, a wartość tej monety może wahać się od 10 centów, aż do 1 dolara. Jeśli zdecydujesz się postawić maksimum, wtedy Twój zakład wynosić będzie 25 dolarów.

Symbole gry

Regularne symbole w tej maszynie do gry są eklektyczne, a wśród nich zobaczysz Neptuna, Temidę, syrenki, Meduzę, jednorożce i Amazonki.

Najpotężniejszymi symbolami w tej maszynie do gry są pioruny, zatopione wraki statków oraz Minotaur. Zatopiony wrak statku jest dzikim symbolem tej maszyny do gry i może on zastępować inne znaki na bębnach. Kombinacje symboli, które zostaną skompletowane za pomocą dzikiego znaku, zostaną również pomnożone przez 77x, 777x, lub 7777x w zależności od tego, czy graczowi uda się trafić na 3, 4 czy 5 dzikich znaków.

Kolejnym ze specjalnych symboli, jakie zobaczysz na tej maszynie do gry jest bonusowy znak i pokazywać on będzie największego boga spośród innych bogów, czyli samego Zeusa. Minotaur otworzy dla Ciebie aż do 10 bonusowych rund 10 darmowych obrotów.

No comments

Leave a Reply